Home » Genel » İstanbul Mobilya Tamiri – Marangoz Ustası

İstanbul Mobilya Tamiri – Marangoz Ustası

MOBİLYA TAMİRİ – MARANGOZ USTASI

Servis Kayıt : | 0850 640 06 34

# Mobilya Tamiri # Marangoz İşleri # Özel Sipariş

indir

Her türlü Mobilya, amerikan kapı, yatak odası, yemek odası, oturma grubu, bahçe mobilya, çekyat, kapı, pencere, pergüle, v.s.

MOBİLYA TAMİRATI yapılır.

Ev ve iş yerinizde bulunan
Masa , Sandalye, Dolap
Özel sipariş mobilyalar
Ev nakliyesi sonrası kurulumlar
için lütfen arayınız

Yapılabilecek Tamirat çeşitleri
Her türlü mobilya tamiratı
Mobilya İmalatı
Mimari Projeler
Dekorasyon
Menteşe Sorunları
Kapı ve Kapı Kilidi Sorunları
Dolap ve Dolap Kilidi Sorunları
Her türlü aksesuar tamiri,bakimi ve yenilemesi

Yerinde ve itina ile yapılır

Mobilyalar nasıl korunmalı ;

Evinizde yada iş yerinizde bulunanan antika değeri olan mobilyalarımızı korumak, bakımlarını doğru biçimde yapmak, onları satın alırken nelere dikkat etmemiz gerektiği son derece önemli. İşte sizlere çeşitli tavsiyeler.

Mobilyada, Ahşap yaşayan bir malzemedir. Güneş ve rutubet mobilyalar için son derece zararlıdır. Zira güneş renklerini soldurur, şişme yapar, rutubet ise çürümelerine yol açar. Aşırı sıcak mobilyaların çatlamalarına yol açtığından, onları ısı kaynaklarına çok yakın yerlere yerleştirmemeye de dikkat etmek gerekir.

Değerli Mobilyalarınızı Alkol ve aseton gibi maddelerden uzak tutmak, üzerlerine ıslak ve sıcak kaplar koymamak son derece önemlidir.

Kirlenen Mobilyalarımızı temizlerken mutlaka kuru, temiz ve yumuşak bir bez tercih edilmelidir. Piyasada satılan cilalarla parlatmaya çalışmak ise tavsiye edilmez. Zira bu cilalar zamanla mobilyanın kıvrımları, oymaları gibi yerlerinde birikerek, istenmeyen tabakalar oluştururlar ve pahalı yöntemlerle temizlenmeleri gerekliliğine yol açarlar.

Diğer bir husus, Mobilyaların en büyük düşmanlarından biri de ahşap kurtlarıdır. Ahşap eğer kurtluysa üzerinde minik delikler oluşur ve toz dökülür. Bu durumdaki bir mobilyada ahşap kurtlarına karşı üretilmiş Didifos 55 isimli ilaç kullanılır. İlaç kıl bir fırça yardımıyla ahşaba iyice yedirilir ve bir naylonla sıkıca sarılarak, kapalı bir yerde 15 gün bekletilir. Ancak son derece zararlı olduğundan ilaç sürme işlemi sırasında ellere eldiven giymek, maske takmak, göze bulaştırmamak ve solumamak son derece önemlidir. İlacı ve ilaçlanmış mobilyayı her türlü canlıdan uzak tutmak da dikkat edilecek önemli noktalardan biridir

Mutfak dolabı ,Banyo dolabı ,kap çeşitleri ,genç odası, Yatak odası ve TÜM ÖZEL siparişleriniz uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışı ile yapılır.

Mobilya uygulamaları ;

Servis 34 Grup Teknik Hizmetler

Aksaray , Fatih , Merter , Güngören , bahçelievler , haznedar, yayla , Bağcılar , esenler , Bayrampaşa , Yıldırım , Topkapı , Bakırköy , ataköy , halkalı, sefaköy

Mecidiyeköy, beşiktaş, şişli, etiler, levent,

Anadolu yakası, üsküdar, beykoz, kadıköy, ataşehir, ümraniye, maltepe, fenerbahçe, Bölgelerine servisimiz vardır.

Merkez : 0850 640 06 34

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir