Home » Genel » Baxi Servisi – istanbul

Baxi Servisi – istanbul

Baxi Servis istanbul
.

.

.

Baxi Doğalgaz Kombi Kazan ve Klima Tamir Bakım Servisi

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Avr. Yakası : 0212 234 04 44  | And. Yakası : 0216 550 1 391

Gsm : 0555 819 65 50

..

baymak-baxi-servis

İstanbul baxi servisi olarak tüm istanbul çapında 24 saat içinde Baxi doğalgaz kombi, baxi kazan, doğalgaz soba servisi, Baxi kat kaloriferi, baxi klima arızaları için telefon numaralarımızı arayarak en hızlı ve acil teknik servisi hizmeti alabilirsiniz. 444 1 865

, , , , ,

baymak-alt-logoBaxi doğalgaz tesisatı, Baxi Kombi montajı, Baxi klima montajı, tamir ve bakım hizmetlerimiz mevcuttur.

..
baymak-alt-logoİstanbul Servis 34 Teknik baxi servis ve teknik destek hizmetlerimiz ev ve işyerlerinizdeki elektronik ve mekanik cihaz sorunlarını yalnızca anlık çözüm üretmekle kalmaz ayrıca diğer Beyaz eşya, kombi, klima, gibi eşyalarınızın kontrolünü yaparak daha sonra ortaya çıkabilecek sorunları tespit eder, siz değerli kullanıcılarımıza bireysel yada kurumsal destek ve bakım / onarım sözleşmeleri yaparak tüm doğalgaz cihazlarınızın çalışma prensiplerini kontrol altına alır, aylık periyodik olarak sistem raporunu, siz değerli müşterilerimize sunar.

baymak-servis-yesil

Baxi Kombi ve Klima tamir bakımı

baymak-soba servis

Baxi Doğalgaz soba bakımı

baymak-alt-logo

Baxi Kombi bakımının faydaları;

 • En önemli olay cihazınızın ömrünün uzamasıdır
 • Cihaz Çok daha rahat çalışacağından dolayı,Yakıt oranı önemli oranda etkilenir.

 • Kombiden çıkan sıcak su çok daha çabuk radyatör peteklerine ulaşacağından, çabuk ısınma ve çabuk otomatiğe geçme olayı olacaktır ve hem konfor hemde tasarruf sağlayacaktır.

 • Kombi bakımının özellikle elektronik aksamda ki risk sebebiyle tecrübeli teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir, aksi halde yüksek maliyetli arızalar oluşabilir.

 • Baxi Luna kombi servisi, Baxi baxi kombi servisi, Baxi kaskad kombi montajı, Baxi eco kombi bakım servisi, Baxi main kombi servisi, Baxi wolf kombi servisi
 • Baxi kombi ve petek bakımı yapmanız yakıt tasarrufu sağlayacaktır

baymak-alt-logoBaxi klima bakımları hakkında;

 • Periyodik aralıklarla iç ünite ve dış ünitenizin bakımını yaptırmanız, sağlık, verim ve cihaz ömrü bakımından oldukça iyi olacaktır.
 • Klima ve iklimlendirme cihazları iç ve dış ortamda değişik hava koşullarına maruz kalan cihazlardır. Cihazların dış ve mekanik yüzeylerinde meydana gelen kirlenmeler cihaz performansında farklılığa sebep olabilir.
 • Ayrıca Klima içerisindeki soğutucu gazın (R22 / R410gibi)  çalışma basıncında mevsimlere göre ayarlama yapılması gerekir.
 • Klima cihazlarında yılda iki sefer bakım yapılması son derece önemlidir. Servisinizi yılda 1 yada 2 kez bakım ve kontrol için arayınız.

dogalgaz-kalorifer-tesisatıkombi-petek-bakımı

 

baymak-alt-logoDoğalgaz tesisatı ve Kalorifer tesisatı

 • Baxi doğalgaz ve kat kaloriferi tesisatı
 • Baxi kombi ve petek bakımı
 • Doğalgaz tesisatı gaz kaçakları tesbiti ve onarımı
 • Baxi kombi ve soba baca temizliği
 • Uzman ekiplerimizce garantili olarak yapılır
 • Kalorifer tesisatınızın bakımlı olması ısı konforu ve yakıt tasarrufu sağlayacaktır.

baymak-baxi-servis

..

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Avr. Yakası : 0212 234 04 44  | And. Yakası : 0216 550 1 391

Gsm : 0555 819 65 50

..

tamirci
Baxi Doğalgaz, Kombi, Klima özel tamir bakım servisi / İSTANBUL

servis34 gri

*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

Etiketler;

baxi servisi .. 0212 234 04 44

İstanbul baxi servisi olarak istanbul genelinde 24 saat içinde Baxi doğalgaz baxi kombi servisi,baxi klima servisi ve tamir ve bakımı hizmeti verilir

baxi servisi, baxi kombi servisi, baxi servisleri, baxi kombi bakımı, baxi servis telefon numaraları, Baxi Luna kombi servisi, Baxi kombi servisi, Baxi eco kombi bakım servisi, Baxi main kombi servisi, baxi kombi montaj fiyat, baxi kombi montaj ücretleri, Baxi kombi su akıtıyor, baxi kombi ısıtmıyor, baxi kombi çalışmıyor , baxi kombi sıcak su vermiyor, baxi kombi petekleri ısıtmıyor, baxi kombi ateşlemiyor, baxi kombi su ısınıyor petekler yanmıyor,  Baxi kombi petekleri ısıtmıyor, Baxi kombi suyu ısıtmıyor, Baxi kombi ses yapıyor, Baymak baxi kombi fazla yakıyor, baxi klima bakımı, baxi klima montajı, baxi KOMBİ su borusu tamiratı – değişimi, baxi doğalgaz tesisatı,  baxi kalorifer tesisatı, baxi doğalgaz servisi,  baxi doğalgaz soba servisi,  baxi doğalgaz soba bakımı,  baxi doğalgaz soba montajı, Baxi kaskad sistemi montajı,  baxi kaskad kombi tesisat montaj kurulum,  baxi su motoru tamir servisi,  baxi pompa servisi,  baxi pompa arızaları,  baxi sirkülasyon pompası tamir ve bakımı, Baxi servis ücretleri, Baxi klima su akıtıyor, baxi klima ısıtmıyor,Baxi klima montaj ücretleri, baxi klima soğutmuyor, baxi kombi bakım ücretleri , Baxi kombi ateşlemiyor, Baxi doğalgaz sobası çakmak-pilot arıza, Baxi doğlagaz soba camı fiyatları, baxi yetkili servis adresleri ,  baxi yetkili servis numaraları 444023,

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir