Home » Genel » Beşiktaş buzdolabı servisi – 0212 234 0 444

Beşiktaş buzdolabı servisi – 0212 234 0 444

Beşiktaş Buzdolabı servisi

buzdolabi-tamircisi.png Beşiktaş buzdolabı servisi

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Şube : 0212 234 0 444   Gsm : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

istanbul, Beşiktaş buzdolabı servisi hizmetleri olarak ev ve iş yerlerinizdeki Beyaz eşya ve soğutma sistemleri branşında başta arçelik, beko, vestel, bosch, siemens, regal, altus, profilo, ariston,  indesit markaları olmak üzere hemen her marka buzdolabı tamircisi aradığınızda Servis 34 Teknik siz değerli müşterilerine en kısa zamanda, kaliteli ve garantili servis vermek üzere hizmete hazırdır.

buzdolabi-tamir-servisi

Beşiktaş buzdolabı tamircisi, Beşiktaş arçelik buzdolabı servisi, Beşiktaş bosch buzdolabı tamircisi, Beşiktaş beko buzdolabı teknik servisi, 

sogutma-servisisogutma-fan-ariza-servisi

Soğutucu sistemler konusunda istanbul genelinde buzdolabı servisi hizmet yapmakta olan teknik servisimiz, buzdolabı servisleri markasında arçelik buzdolabı servisleri, beko , bosch, siemens gibi markalara teknik destek vermektedir.

Başlıca branşlar;

Ev tipi buzdolabı tamiri, Sanayi tipi buzdolabı ve soğutucu dolap tamiri , Soğuk oda ve soğuk hava  deposu arıza  bakım ,Gaz Şarjı & Gaz Ayarı

klima-markalar


BUZDOLABI ÇEŞİTLERİ (soğutma dolabı)
 
  • Mini (Büro tipi) buzdolabı
 
  • Ev tipi buzdolapları
 
  • Gardrop tipi buzdolaplar
 
  • Sanayi tipi buzdolabı – soğutucu dolaplar
 
  • Market (reyon) tipi soğutucu dolaplar
 
  • Sulu sistem soğutucuların tamiri

Beyaz-esya-servis-buzdolabi

Genel Buzdolabı arızaları,

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ise ?
 

1- Buzdolabınızın hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi kanallara bir madde kaçması yada rezistansları arızalanması olabilir.

2-Buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması Isı kaybına neden olabilir, fitiller eskimiş ise değiştirmeniz gerekebilir. Ancak her dolap fitili değişemeyebilir, modeli uygun olmalıdır.

3- Evinizdeki buzdolapları motorundaki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar.

Buzdolabınızda meydana gelmiş olabilecek gaz kaçağı soğutma yapmasını engelleyebilir. Buzdolabınıza teknisyen tarafından gaz şarjı yapılmalıdır.

4- Buzdolabınız çalışıyor ama çok ses yapıyorsa, muhtemel olarak fan motoru yada ekovat (motor) arıza yapmaya başlamış demektir.

5- Buzdolabı alt bölümden yada arka bölümden su akıtıyor ise; Muhtemelen rezistansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve dolabınız terleme yapacaktır. servis çağırmanız gerekmektedir.

..

buzdolabi-beyaz-esya-servisleri .

.

.

.Hizmet verdiğimiz bazı markalar;

istanbul genelinde Beşiktaş Arçelik buzdolabı servisi, Beşiktaş beko buzdolabı servisi,Beşiktaş vestel buzdolabı servisi, Beşiktaş profilo buzdolabı servisi, Beşiktaş bosch buzdolabı servisi, Beşiktaş siemens buzdolabı servisi, Beşiktaş altus buzdolabı servisi, Beşiktaş regal buzdolabı servisi,Beşiktaş gaggenau buzdolabı servisi,Beşiktaş general elektrik buzdolabı servisi, Beşiktaş elektrolüx buzdolabı servisi, Beşiktaş aeg buzdolabı servisi gibi markalara servis hizmeti vermekteyiz

.

arcelik beko buzdolabı servisiaeg profilo buzdolabı servisibosch siemens buzdolabı servisivestel regal buzdolabı tamir servisi

 

 

Tüm istanbulda ve Beşiktaş bölgesinde hemen her model ve marka beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi ve klima için teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

.
buzdolabi-beyaz-esya-servis

.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 1 865

ŞUBE : 0212 234 0 444 | GSM : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

tamirci

istanbul Beşiktaş bölgesi Beyaz eşya & Buzdolabı özel tamir bakım servisi / İSTANBUL

———

Beşiktaş buzdolabı servisi.. 0212 234 0 444

istanbul, Beşiktaş buzdolabı tamircisi olarak, Beşiktaş arçelik buzdolabı, beko, vestel, bosch, siemens, profilo, altus, regal marka buzdolabı servisi.

istanbul, Beşiktaş buzdolabı servisi, Beşiktaş buzdolabı servisi, Beşiktaş buzdolabı tamircisi, Beşiktaş buzdolabı teknik servisi, Beşiktaş buzdolabı özel servisi, şirketimiz buzdolabı yetkili servisi değildir, Beşiktaş arçelik buzdolabı servisi, Beşiktaş beko buzdolabı servisi, Beşiktaş bosch buzdolabı servisi, Beşiktaş vestel buzdolabı servisi, Beşiktaş altus buzdolabı servisi, Beşiktaş regal buzdolabı servisi, Beşiktaş profilo buzdolabı servisi, Beşiktaş siemens buzdolabı servisi, Beşiktaş general elektrik buzdolabı servisi, Beşiktaş aeg buzdolabı servisi, buzdolabı ses yapıyor Beşiktaş, buzdolabı su akıtıyor Beşiktaş, buzdolabı soğutmuyor Beşiktaş, buzdolabı motor fiyatları Beşiktaş, buzdolabı gaz dolum fiyatları Beşiktaş, buzdolabı kapı yönü değişimi Beşiktaş, buzdolabı delindi Beşiktaş, buzdolabı alt bölüm soğutmuyor Beşiktaş servis, buzdolabı üst soğutmuyor Beşiktaş bölgesi servisi, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir