Home » Genel » Beykoz buzdolabı servisi – 0216 550 1 391

Beykoz buzdolabı servisi – 0216 550 1 391

Beykoz Beyaz Eşya – buzdolabı servisi

buzdolabi-tamircisi.png.

.

.

..

.

.Beykoz buzdolabı servisi

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Şube : 0216 550 1 391 | GSM : 0555 819 65 55

whatsApp tel.2

istanbul, Beykoz buzdolabı servisi hizmetleri olarak ev ve iş yerlerinizdeki Beyaz eşya ve soğutma sistemleri branşında başta arçelik, beko, vestel, bosch, siemens, regal, altus, profilo, ariston,  indesit markaları olmak üzere hemen her marka buzdolabı tamircisi aradığınızda Servis 34 Teknik siz değerli müşterilerine en kısa zamanda, kaliteli ve garantili servis vermek üzere hizmete hazırdır.

buzdolabi-tamir-servisi

Beykoz buzdolabı tamircisi, Beykoz arçelik buzdolabı servisi, Beykoz bosch buzdolabı tamircisi, Beykoz beko buzdolabı teknik servisi, 

sogutma-servisisogutma-fan-ariza-servisi

Soğutucu sistemler konusunda istanbul genelinde buzdolabı servisi hizmet yapmakta olan teknik servisimiz, buzdolabı servisleri markasında arçelik buzdolabı servisleri, beko , bosch, siemens gibi markalara teknik destek vermektedir.

Başlıca branşlar;

Ev tipi buzdolabı tamiri, Sanayi tipi buzdolabı ve soğutucu dolap tamiri , Soğuk oda ve soğuk hava  deposu arıza  bakım ,Gaz Şarjı & Gaz Ayarı

klima-markalar


BUZDOLABI ÇEŞİTLERİ (soğutma dolabı)
 
  • Mini (Büro tipi) buzdolabı
 
  • Ev tipi buzdolapları
 
  • Gardrop tipi buzdolaplar
 
  • Sanayi tipi buzdolabı – soğutucu dolaplar
 
  • Market (reyon) tipi soğutucu dolaplar
 
  • Sulu sistem soğutucuların tamiri

Beyaz-esya-servis-buzdolabi

Genel Buzdolabı arızaları,

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ise ?
 

1- Buzdolabınızın hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi kanallara bir madde kaçması yada rezistansları arızalanması olabilir.

2-Buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması Isı kaybına neden olabilir, fitiller eskimiş ise değiştirmeniz gerekebilir. Ancak her dolap fitili değişemeyebilir, modeli uygun olmalıdır.

3- Evinizdeki buzdolapları motorundaki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar.

Buzdolabınızda meydana gelmiş olabilecek gaz kaçağı soğutma yapmasını engelleyebilir. Buzdolabınıza teknisyen tarafından gaz şarjı yapılmalıdır.

4- Buzdolabınız çalışıyor ama çok ses yapıyorsa, muhtemel olarak fan motoru yada ekovat (motor) arıza yapmaya başlamış demektir.

5- Buzdolabı alt bölümden yada arka bölümden su akıtıyor ise; Muhtemelen rezistansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve dolabınız terleme yapacaktır. servis çağırmanız gerekmektedir.

..

buzdolabi-beyaz-esya-servisleri .

.

.

.Hizmet verdiğimiz bazı markalar;

istanbul genelinde Beykoz Arçelik buzdolabı servisi, Beykoz beko buzdolabı servisi,Beykoz vestel buzdolabı servisi, Beykoz profilo buzdolabı servisi, Beykoz bosch buzdolabı servisi, Beykoz siemens buzdolabı servisi, Beykoz altus buzdolabı servisi, Beykoz regal buzdolabı servisi,Beykoz gaggenau buzdolabı servisi,Beykoz general elektrik buzdolabı servisi, Beykoz elektrolüx buzdolabı servisi, Beykoz aeg buzdolabı servisi gibi markalara servis hizmeti vermekteyiz

.

arcelik beko buzdolabı servisiaeg profilo buzdolabı servisibosch siemens buzdolabı servisivestel regal buzdolabı tamir servisiariston indesit buzdolabı servisi

Tüm istanbulda ve Beykoz bölgesinde hemen her model ve marka beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi ve klima için teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

.
buzdolabi-beyaz-esya-servis

.

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Şube : 0216 550 1 391 | Gsm : 0555 819 6 555

tamirci

istanbul Beykoz bölgesi Beyaz eşya & Buzdolabı özel tamir bakım servisi / İSTANBUL

———

Beykoz buzdolabı servisi.. 0216 550 1 391

istanbul, Beykoz buzdolabı tamircisi olarak, Beykoz arçelik buzdolabı, beko, vestel, bosch, siemens, profilo, altus, regal marka buzdolabı servisi.

istanbul, Beykoz buzdolabı servisi, Beykoz buzdolabı servisi, Beykoz buzdolabı tamircisi, Beykoz buzdolabı teknik servisi, Beykoz buzdolabı özel servisi, şirketimiz buzdolabı yetkili servisi değildir, Beykoz arçelik buzdolabı servisi, Beykoz beko buzdolabı servisi, Beykoz bosch buzdolabı servisi, Beykoz vestel buzdolabı servisi, Beykoz altus buzdolabı servisi, Beykoz regal buzdolabı servisi, Beykoz profilo buzdolabı servisi, Beykoz siemens buzdolabı servisi, Beykoz general elektrik buzdolabı servisi, Beykoz aeg buzdolabı servisi, buzdolabı ses yapıyor Beykoz, buzdolabı su akıtıyor Beykoz, buzdolabı soğutmuyor Beykoz, buzdolabı motor fiyatları Beykoz, buzdolabı gaz dolum fiyatları Beykoz, buzdolabı kapı yönü değişimi Beykoz, buzdolabı delindi Beykoz, buzdolabı alt bölüm soğutmuyor Beykoz servis, buzdolabı üst soğutmuyor Beykoz bölgesi servisi, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir