Home » Genel » Doğalgaz sobası bakım servisi

Doğalgaz sobası bakım servisi

indir (1)

DOĞALGAZ SOBA BAKIM SERVİSİ

MERKEZ SERVIS KAYIT : 0850 640 06 34

0212 433 00 64 | 0212 230 9 444 | 0216 550 1 390

AUER | RAKS | DELONGHİ | SUNFİRE | AS ROYAL | DEMİRDÖKÜM | BAYMAK | ECA

1990 lı yıllarda kullanılmaya başlanan doğalgaz sistemleri satış sonrası hizmetler branşında doğalgazlı kombi servisi, doğalgaz soba bakımı, doğalgazlı kazan servisi hizmetleri gibi farklı branşlarda sektör oluşturmuştur. Servis 34 Grup teknik hizmetler olarak istanbul’da hemen tüm semtlerde yetişmiş uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Doğalgazlı soba sistemleri hermetik doğalgaz sobası ve bacalı doğalgaz sobası olarak iki çeşittir. bacalı sobalar üstten çıkışlı, Hermetik doğalgaz sobaları duvardan (arkadan) çıkışlı olan modellerdir. Günümüzde İGDAŞ hermetik doğalgaz sobalarını ve hermetik kombi sistemlerini tavsiye etmektedir. Baca sistemler için onaylı çelik baca ve baca temiz raporu gerekmektedir. igdaşın talep ettiği ve itfaiyenin yetki verdiği firmalar tarafından verilen baca temizleme raporu şirketimiz tarafından verilmektedir. 0850 640 06 34
Servis hizmeti verdiğimiz markalar
As royal doğalgaz sobası bakımıAs delonghi doğalgaz soba bakımı
Raks doğalgaz sobası bakımı,Kardelen doğalgaz sobası bakımı,
Demirdöküm doğalgaz sobası bakımı,Baymak doğalgaz sobası bakımı,
Sunfire doğalgaz soba bakımı,As hermetik doğalgaz sobası bakımı,
Fujiyama Doğalgaz soba bakımı,Arçelik doğalgaz soba bakımı,
Süsler Doğalgaz soba bakımı,Auer doğalgaz sobası bakımı,
Fellini doğalgaz sobası bakımıNicala Doğalgaz soba bakımı

Doğalgaz Sobası Arızaları ..

1- Doğalgaz sobanıza gaz gelip gelmediğinden emin olun, ayarınızı kontrol edin.

2- Soba ile tesisat arasındaki gaz vanası bağlantısını kontrol ediniz.

3- Doğalgaz sobanıza gaz geliyor ancak çalışmıyor ise ? Sobanın ateşleme çakmak yada pilot grubu bozulmuş Olabilir.

4- Hermetik yada bacalı doğalgaz sobası ateşliyor ama çalışmıyor ise ? Sobanızın genel bakıma ihtiyacı olabilir.

5- Doğalgaz Sobası koku yapıyor ise ? soba ile tesisat arasındaki ekli aksama köpük testi yapınız..

Sobanızın Arızasını Gideremiyor iseniz cihaza daha fazla zarar vermemek için teknik ekip çağırınız. Unutmayın doğalgaz doğru kullanıldığında en kaliteli ve güvenli yakıt türüdür. Bu yüzden doğalgazla ilgili olarak doğalgaz soba bakımı / doğalgaz soba bakımı yada doğalgazlı ocak yada kombi arızalarında igdaş yetkili servisimizi güvenle arayabilirsiniz. sobanızın bacası çekmiyor ise temizletmek için şirketimizi arayabilirsiniz.

Servis Verdiğimiz güzergahlar;

Avrupa yakasında Doğalgaz soba bakımı ; Doğalgazlı hermetik soba ve bacalı soba servis bölgelerimiz,  Aksaray, Fatih, Zeytinburnu, Merter, Güngören, Bağcılar, Okmeydanı, Kağıthane, esenler, Bayrampaşa soba bakımı, Yıldırım, Gaziosmanpaşa, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Taksim, Beyoğlu, Florya, Şirinevler, Ataköy, Sefaköy, Yenibosna doğalgaz soba bakımı, ikitelli ,tarabya doğalgaz soba bakımı, ulus, sarıyer, kocasinan doğalgaz soba bakımı, eyüp, alibeyköy ,küçük çekmece, yeşilköy, yeşilyurt, cennet, tepeüstü, avcılar, esenyurt doğalgaz soba bakımı, beylikdüzü, kıraç, yakuplu, kanarya, küçükçekmece, kuleli doğalgaz soba bakımı ,Hadımköy, Bahçeşehir, esenkent bölgerinde arızalı, yanmayan, koku yapan, ateşleyip tekrar sönen, camı kırık sobalar için Servis 34 Teknik hizmetleri güvenle arayabilirsiniz.

Ve İstanbul Anadolu yakası ; beykoz doğalgaz soba bakımı, üsküdar doğalgaz soba bakımı, ümraniye doğalgaz soba bakımı, ataşehir doğalgaz soba bakımı, sarıgazi doğalgaz soba bakımı, maltepe doğalgaz soba bakımı, kadıköy doğalgaz soba bakımı, pendik doğalgaz soba bakımı, kartal doğalgaz soba bakımı, erenköy doğalgaz soba bakımı, çekmeköy doğalgaz soba bakımı teknik servis olarak cam kırıkları, çakmak arızaları, yanıp sönme problemleri, baca çekmeme sorunları için servisimiz mevcuttur.

Garanti dahilindeki cihazlara servisimiz yoktur

Tüm Branşlarda Tüm İstanbul’a Servisimiz Mevcuttur

EE_4277870

Tüm istanbula Aynı gün acil servis imkanı..

MERKEZ SERVIS KAYIT : 0850 640 06 34

0212 433 00 64 | 0216 550 1 390

0555 819 65 50

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir