Home » Genel » Hdpe boru Elektro Füzyon Kaynağı – Uygulama – Tamirat

Hdpe boru Elektro Füzyon Kaynağı – Uygulama – Tamirat

Elektro Füzyon Kaynağı Nedir?

Genel olarak Füzyon kaynak sistemi; HDPE tip boruların kaynak yoluyla birleştirilmesinde tercih edilen sistemlerden biri olup, ana su hatları ve doğalgaz dağıtım hatlarında uygulaması daha hızlı, daha kolay ve daha emniyetli olduğu için elektrofüzyon kaynağı tercih edilen bir sistemdir. Bu uygulamada HDPE borular kendi tipinde manşon denilen birleştirme elemanı kullanarak dış yüzeyden birleştirilerek birbirine kaynatılır. Bağlantı elemanları (Hdpe boru/dirsek/manşon) içine yerleştirilmiş rezistans sargı tellerine uygun bir gerilim ile elektrik akımı verilerek, tellerin belirli bir süre ısıtılması sonucu bağlantı elemanı iç yüzeyindeki PE malzeme ile borunun dış yüzeyindeki tabakanın ısınma etkisiyle erimesi sonucu birleşme ve kaynama sağlanır.

Hdpe borularda elektro füzyon kaynak yöntemi; kuluçka, birleşme ve sağlamlaşma ile plato ve soğuma aşaması olmak üzere 4 kaynak zamanından oluşmaktadır. Daha fazla ısı yada daha az ısı yada uygun olmayan süre miktarı uygulaması yapıda bozulma sürecine yol açar.

Şirketimiz ana su risale hattı, doğalgaz tesisatı Proje, uygulama, tamirat ve onarım ihtiyaçlarınızda yanınızdadır.

SAHA UYGULAMALARIMIZDAN BAZILARI

istanbul içi bölgelerde yada yakın bölgelerde, yada Türkiyenin başka bir bölgesinde, Her türlü özel Hdpe boru arıza tamirat bakım onarım & Füzyon kaynağı uygulama işlemlerinde güvenle arayabilirsiniz.

HDPE Boru tesisatı & ElektroFüzyon kaynağı destek hattı

Bilgi için : 0850 640 06 34 | 0212 433 00 64 | 0216 550 13 90

WhatsApp : 0539 737 7553

info@servis34.com

Güvencesi ve 20 Yıllık iklimlendirme tecrübesi ile..

Etiketler; Hdpe boru tesisatı, füzyon kaynağı ustası, füzyon kaynağı fiyatları, hdpe füzyon kaynağı yapan firmalar, elektro füzyon yapan ustalar, elektro füzyon kaynağı yapan firmalar, elektro füzyon kayna fiyatları, Hdpe boru tesisatı yapan şirketler, hdpe boru fizyon kaynak firmaları istanbul, Hdpe boru kaçak tamiri, hdpe boru füzyon kaynağı tamiratı,

Comments are closed.