Home » Genel » Bağdat cad. arçelik servisi 0216 550 1 391

Bağdat cad. arçelik servisi 0216 550 1 391

Bağdat cad. Arçelik Servisi  

0850 640 06 34 – 0216 550 1 390

 

Bağdat cad. arçelik servisi olarak Bağdat cad. arçelik beyaz eşya servisi, Bağdat cad. arçelik çamaşır makinesi servisi, Bağdat cad. arçelik klima servisi, Bağdat cad. arçelik buzdolabı servisi, Bağdat cad. arçelik televizyon servisi, Bağdat cad. arçelik kombi servisi, Bağdat cad. arçelik bulaşık makinesi servisi, Bağdat cad. arçelik tamir servisi hizmeti yapmaktayız ve Bağdat cad. arçelik yetkili servisi tel 4440888 dir

arcelik-servis-resim         


BEYAZ EŞYA KLİMA TV TAMİR BAKIM ÖZEL SERVİSİ

 

 0216 550 1 390 – 0850 640 06 34 – 0555 819 65 50

 

Bağdat cad. arçelik özel teknik servisi; siz değerli müşterilerimizin ev ve iş yerlerinde mevcut arçelik, beko, altus, Grundig marka Beyaz eşya, klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon ve uydu sistemleri cihazlarınızın problemlerinde net ve uzun vadeli çözümler üreterek cihazlarınızın kesintisiz ve en iyi performans ile çalışmanızı sağlamaktadır.

Bağdat cad. arçelik servis ve destek hizmetlerimiz ev ve işyerlerinizdeki elektronik ve mekanik cihaz sorunlarını yanlızca anlık çözüm üretmekle kalmaz tüm Beyaz eşya, kombi, klima gibi eşyalarınızın kontrolünü yaparak ileride meydana gelebilecek problemleri tespit eder ve bu hedefle bünyenizdeki tüm eşyaların güvenli ve yıllarca kesintisiz ve maximum performansta çalışmasını sağlamak için oluşturulması gereken sistem şeklini size rapor halinde sunar, böylece Bağdat cad. ilçemizde ve Tüm istanbulda makinelerinizn uzun süreli problemsiz çalışması için yapılması gereken bakım ve onarımı öngörerek bu doğrultuda hedef ve planlarınızı oluşturabilirsiniz.

Bağdat cad. arçelik özel servisiniz yalnızca cihazlarınızın durumları ve sorunları hakkında servis desteği vermez, bununla birlikte tüm arçelik, beko, altus, grundig marka Buzdolabı, çamaşır makinesi, Klima, kombi, Tv ve uydu problemleri , çalışma ve performans durumları , çalışma problemleriniz,  diğer sorunlarınızı kapsayan profesyonel ve uzun vadeli çözümler üretir.

Bağdat cad. arçelik beyaz eşya serviniz; siz değerli müşterilerimize kurumsal destek ve bakım / onarım anlaşması yaparak tüm makinalarınızın devamlılığını ve çalışma performansını kontrol altına alarak haftalık ve aylık olarak sistem raporunu, bilgi ve tavsiyelerini müşterileri ile paylaşarak gerçekleştirdiği uzun ömürlü çözümleri siz değerli müşterilerimize belgelendirir. Servis 34 Grup nihai hedefi müşterilerinin işletmelerinde dahili bir sistem yönetim departmanı gibi bir ilişki kurarak uzun yıllar destek ve hizmet vermeyi amaçlamaktadır

               

 Beyaz Eşya , Klima, Kombi , Televizyon Tamir Bakım Onarımı

Arçelik Makine Çalışmıyor ?
1-Arçelik makinenizin elektrik bağlantılarını ve sigortasını kontrol ediniz.
2-Arızanın elektriksel olduğunu düşünüyorsanız elektrikçi çağırınız.

Elektrik Geliyor Makine Çalışmıyor ?
1- Arçelik makinenizin elektronik beyni hasar görmüş olabilir
2- Arçeilk makinenin elektrik motoru arıza yapmış olabilir.

Makinem Su Alıyor Su Boşaltmıyor ?
1- Makinenize musluktan su gelmiyor olabilir, musluğu kapatıp tekrar açın.
2- Cihazın Elektronik beyin kumanda etmiyor olabilir. Bu durumda servis müdahalesi gerekir
3- Su almaya ve boşaltmaya yarayan su pompası arıza yapmış olabilir. ön bölümdeki küçük kapağı açıp filtreyi kontrol ediniz, filtre temiz ise servis çağırmalısınız.

Arçelik Makinem Su Kaçırıyor ?
1- Makinenizin pis su giderinin ve bağlantı noktasının tıkalı olup olmadığını kontrol ediniz.
2- Makinenin su giriş ve su tahliye hortumlarını kontrol ediniz.
3- Makineniz su pompası keçelerinden kaçırıyor olabilir, teknisyen gerekir.

Arçelik Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ise?
1- Arçelik buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması ısı kaybına sebep olabilir, Kapı fitilleri yıpranmış ise değiştirmeniz gerekir buzdolabınız normal soğutma seyrine dönebilir.
2- Buzdolapları ve soğutucu cihazlar içerisindeki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar,
Buzdolabınızdaki olası gaz kaçağı, soğutma yapmasını engelleyebilmektedir. Buzdolabınız vakuma alınıp gaz şarjı yapılmalıdır.

3- Buzdolabının gaz dolaşımını sağlayan kanal içinde bulunan ve donmasını engelleyen ısıtıcılar bozulmuş ise soğutucunuz yine soğutma görevini yapamayacaktır, teknik destek almanız gerekmektedir.

Arçelik Dipfreeze Kar yapıyor ise ?

1-Soğutucunuzun üst kapak fitillerinin eskimiş olması içeri ısı almasına neden olabilir ve karlanmaya yol  açabilir,

Kapı Fitillerinin değişimi dondurucunuzu eski haline döndürebileceği gibi gaz eksikliği de benzer arızayı işaret edebilir.


Tamir bakım, onarım, yerdeğişimi hizmetleri

Bağdat cad. arçelik özel tamir bakım teknik servisi : 0216 550 1 390  / İSTANBUL

 Etiketler; Bağdat cad. arçelik servisi, Bağdat cad. arçelik beyaz eşya servisi, Bağdat cad. arçelik çamaşır makinesi servisi, Bağdat cad. arçelik klima servisi, Bağdat cad. arçelik buzdolabı servisi, Bağdat cad. arçelik televizyon servisi, Bağdat cad. arçelik kombi servisi, Bağdat cad. arçelik bulaşık makinesi servisi, Bağdat cad. arçelik tamir servisi hizmeti yapmaktayız. Bağdat cad. arçelik teknik servisi, Bağdat cad. arçelik yetkili servisi tel : 4440888 dir, Bağdat cad. arçelik tv tamiri, Bağdat cad. arçelik buzdolabı tamiri, Bağdat cad. arçelik çamaşır makinesi tamiri, Bağdat cad. arçelik beko servisi, Bağdat cad. arçelik altus servisi, Bağdat cad. arçelik kombi tamiri, Bağdat cad. arçelik klima montajı, Bağdat cad. arçelik tv montajı, arçelik servis, ortaklar arçelik servisi, Bağdat cad. arçelik.

       0850 640 06 34
Referanslar                                             Servis 34 Grup    Teknik Hizmetler                                           iletisim

     

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir