Home » Genel » Bahçelievler buzdolabı servisi | 0212 433 00 63

Bahçelievler buzdolabı servisi | 0212 433 00 63

Bahçelievler Buzdolabı servisi | istanbul

buzdolabi-tamircisi.png.

.

.

..

.

.Bahçelievler buzdolabı servisi

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Şube : 0212 433 00 63 | Gsm : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

istanbul, Bahçelievler buzdolabı servisi hizmetleri olarak ev ve iş yerlerinizdeki Beyaz eşya ve soğutma sistemleri branşında başta arçelik, beko, vestel, bosch, siemens, regal, altus, profilo, ariston,  indesit markaları olmak üzere hemen her marka buzdolabı tamircisi aradığınızda Servis 34 Teknik siz değerli müşterilerine en kısa zamanda, kaliteli ve garantili servis vermek üzere hizmete hazırdır.

buzdolabi-tamir-servisi

Bahçelievler buzdolabı tamircisi, Bahçelievler arçelik buzdolabı servisi, Bahçelievler bosch buzdolabı tamircisi, Bahçelievler beko buzdolabı teknik servisi, 

sogutma-servisisogutma-fan-ariza-servisi

Soğutucu sistemler konusunda istanbul genelinde buzdolabı servisi hizmet yapmakta olan teknik servisimiz, buzdolabı servisleri markasında arçelik buzdolabı servisleri, beko , bosch, siemens gibi markalara teknik destek vermektedir.

Başlıca branşlar;

Ev tipi buzdolabı tamiri, Sanayi tipi buzdolabı ve soğutucu dolap tamiri , Soğuk oda ve soğuk hava  deposu arıza  bakım ,Gaz Şarjı & Gaz Ayarı

klima-markalar


BUZDOLABI ÇEŞİTLERİ (soğutma dolabı)
 
  • Mini (Büro tipi) buzdolabı
 
  • Ev tipi buzdolapları
 
  • Gardrop tipi buzdolaplar
 
  • Sanayi tipi buzdolabı – soğutucu dolaplar
 
  • Market (reyon) tipi soğutucu dolaplar
 
  • Sulu sistem soğutucuların tamiri

Beyaz-esya-servis-buzdolabi

Genel Buzdolabı arızaları,

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ise ?
 

1- Buzdolabınızın hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi kanallara bir madde kaçması yada rezistansları arızalanması olabilir.

2-Buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması Isı kaybına neden olabilir, fitiller eskimiş ise değiştirmeniz gerekebilir. Ancak her dolap fitili değişemeyebilir, modeli uygun olmalıdır.

3- Evinizdeki buzdolapları motorundaki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar.

Buzdolabınızda meydana gelmiş olabilecek gaz kaçağı soğutma yapmasını engelleyebilir. Buzdolabınıza teknisyen tarafından gaz şarjı yapılmalıdır.

4- Buzdolabınız çalışıyor ama çok ses yapıyorsa, muhtemel olarak fan motoru yada ekovat (motor) arıza yapmaya başlamış demektir.

5- Buzdolabı alt bölümden yada arka bölümden su akıtıyor ise; Muhtemelen rezistansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve dolabınız terleme yapacaktır. servis çağırmanız gerekmektedir.

..

buzdolabi-beyaz-esya-servisleri .

.

.

.Hizmet verdiğimiz bazı markalar;

istanbul genelinde Bahçelievler Arçelik buzdolabı servisi, Bahçelievler beko buzdolabı servisi,Bahçelievler vestel buzdolabı servisi, Bahçelievler profilo buzdolabı servisi, Bahçelievler bosch buzdolabı servisi, Bahçelievler siemens buzdolabı servisi, Bahçelievler altus buzdolabı servisi, Bahçelievler regal buzdolabı servisi,Bahçelievler gaggenau buzdolabı servisi,Bahçelievler general elektrik buzdolabı servisi, Bahçelievler elektrolüx buzdolabı servisi, Bahçelievler aeg buzdolabı servisi gibi markalara servis hizmeti vermekteyiz

.

arcelik beko buzdolabı servisiaeg profilo buzdolabı servisibosch siemens buzdolabı servisivestel regal buzdolabı tamir servisiariston indesit buzdolabı servisi

Tüm istanbulda ve Bahçelievler bölgesinde hemen her model ve marka beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi ve klima için teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

.
buzdolabi-beyaz-esya-servis

.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 1 865

ŞUBE : 0212 433 00 63 | GSM : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

tamirci

istanbul Bahçelievler bölgesi Beyaz eşya & Buzdolabı özel tamir bakım servisi / İSTANBUL

———

Bahçelievler buzdolabı servisi.. 0212 433 00 63

istanbul, Bahçelievler buzdolabı tamircisi olarak, Bahçelievler arçelik buzdolabı, beko, vestel, bosch, siemens, profilo, altus, regal marka buzdolabı servisi.

istanbul, Bahçelievler buzdolabı servisi, Bahçelievler buzdolabı servisi, Bahçelievler buzdolabı tamircisi, Bahçelievler buzdolabı teknik servisi, Bahçelievler buzdolabı özel servisi, şirketimiz buzdolabı yetkili servisi değildir, Bahçelievler arçelik buzdolabı servisi, Bahçelievler beko buzdolabı servisi, Bahçelievler bosch buzdolabı servisi, Bahçelievler vestel buzdolabı servisi, Bahçelievler altus buzdolabı servisi, Bahçelievler regal buzdolabı servisi, Bahçelievler profilo buzdolabı servisi, Bahçelievler siemens buzdolabı servisi, Bahçelievler general elektrik buzdolabı servisi, Bahçelievler aeg buzdolabı servisi, buzdolabı ses yapıyor Bahçelievler, buzdolabı su akıtıyor Bahçelievler, buzdolabı soğutmuyor Bahçelievler, buzdolabı motor fiyatları Bahçelievler, buzdolabı gaz dolum fiyatları Bahçelievler, buzdolabı kapı yönü değişimi Bahçelievler, buzdolabı delindi Bahçelievler, buzdolabı alt bölüm soğutmuyor Bahçelievler servis, buzdolabı üst soğutmuyor Bahçelievler bölgesi servisi, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir