Home » Genel » Başıbüyük karotçu

Başıbüyük karotçu

karotçu.

Başıbüyük KAROT – BETON DELME – KESME SERVISI – DUVAR YIKMA

444 1 865

SERVIS KAYIT : 0216 550 13 91  |  GSM : 0555 819 65 50

.

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında KAROT Hizmetimiz mevcuttur

Karot Nedir ?

İnşaatlarda beton delme kesme işinin teknik adı karotçuluktur….

Başıbüyük Karot ile Beton delme, Beton kesme, Duvar Yıkma Servisi olarak

Neredeyse Sıfır Titreşim ve kayma ile, zedelemeden, istenen yerden, istenen şekil, büyüklükte ve çapta demir donatısı ile birlikte blok çıkarma işlemleri çeşitli kesme makineleri ile yapılabilmektedir. Kesme makineleri yatay ve düşey konumlarda kullanılacak biçimde geliştirilmiş olup, her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir

Düşey ve yatay konumlarda 45 derecelik açı ile delik delebilme, Demir donatılı betonda çatlaksız, zararsız, süratli ve etkin delme. Vakum Sistemi ile mermer, granit gibi hassa yüzeylerde hasarsız delik delme..

Ayrıca binalarınızda bulunan fazla duvarlarınız kırılır ve tadilatı yapılır.

Kullanım Alanları

Başıbüyük bölgesinde Kalorifer Tesisatı Pencere – Kapı Açılımları Doğal Gaz Tesisat Delikleri Asansör – merdiven Pis Su

Kalorifer tesisatı, pis-temiz su, baca delikleri, kapı – pencere, klima , asansör – merdiven boşluğu açılımları, doğalgaz tesisatı delikleri ve benzeri demirli – demirsiz her türlü betonarme binada yapılacak tadilat için servisimize danışın.

  • Betonarme perde ve döşemelerde istenilen ebatlarda kapı, pencere, havalandırma, tesisat şaftları v.s. açılması.
  • Doğalgaz ve sıhhi tesisat delikleri delinmesi

beton-kesme.jpg

Yapacağınız Onarım İşinde,Kırmak için betona vuracağınız her darbenin daha sonra getireceği sorunları göze almayın. Bu amaçla kullanacağınız darbeli kırıcı matkaplar veya murç, çekiç, balyoz gibi daha ilkel aletler, gürültüye, pisliğe, betonda daha sonra veya anında meydana gelecek çatlamalara sebep vereceği gibi işçiliği de uzun sürecek, sonradan sıva yapmayı, demir engeli varsa ikinci bir müdahaleyi gerektirecektir.

Başıbüyük Karotla Beton Kesimi;

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki beton,beton kesme makinaları ile düzgün bir şekilde içerisindeki donatı ile birlikte kesilerek kaldırılır. Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ilave düzeltme işlemi gerektirmez.

Başıbüyük karot kesme, Başıbüyük duvar kesme – delme servisi, Başıbüyük karot delme fiyatları, Başıbüyük beton – duvar delme kesim fiyatları,

Başıbüyük Karot ve Beton kesme Fiyatlarımız için Lütfen Arayınız

# Karot  # Beton Delme  # Duvar Kesme

karot-beton-kesmeduvar-beton-kesme-delme

.

Başıbüyük

  Karot delme – Beton kesme servisi

.

444 1 865

SERVIS KAYIT :0216 550 13 91  |  GSM : 0555 819 65 50

.

tamirci1_servis34 griDoğalgaz Klima İnşaat tadilatı Servis Hizmetleri / İSTANBUL

******

——————————————————————————-

..

Hizmet verdiğimiz branşlar;

Başıbüyük Karot delme, beton kesme.. 0216 550 13 91

Başıbüyük Karot delme servisi, beton kesme, duvar delme, beton yıkma firmaları ve Başıbüyük karotçu olarak Başıbüyük duvar kesme hizmeti yapmaktayız.

Başıbüyük Karot delme servisi, Başıbüyük karot kesimi, Başıbüyük beton kesme, Başıbüyük beton delme firmaları, Başıbüyük beton kesme fiyatları, Başıbüyük karotçu, Başıbüyük karotçular, Başıbüyük karot kesim fiyatları, Başıbüyük duvar delme- kesim fiyatları, Başıbüyük en yakın karotçular, Başıbüyük duvar delim fiyatları, Başıbüyük duvar yıkımı, Başıbüyük duvar örme ustası, 

Comments are closed.