Home » Genel » Eca doğalgaz soba servisi

Eca doğalgaz soba servisi

Raks doğalgaz soba servisi

ECA DOĞALGAZ SOBA TAMİRİ ve BAKIM Servisi 

15 yıllık gerçek doğalgaz tecrübesi ile İstanbul genelinde hizmetinizdeyiz.

eca logo
Servis Kayıt : 0850 640 06 34

Avr. Yakası : 0212 433 00 64   |   And. Yakası : 0216 550 1 390

alev1

 

Eca Doğalgaz Sobası Arızaları ..

1- Eca sobanıza gaz gelip gelmediğinden emin olun, ayarınızı kontrol edin.

2- Eca Sobanızın Gaz vana Bağlantılarını Kontrol Ediniz.

3- Eca doğalgaz sobası gaz geliyor çalışmıyor ? Ateşleme Sistemi yada çakmak Bozulmuş Olabilir.

4- Eca soba Ateşliyor Çalışmıyor ? Sobanızın Ateşleme grubunun bakıma ihtiyacı olabilir.

5- Doğalgaz Sobası koku yapıyor ? Görünen boru / flex ek yerlerine köpük testi yapın

Arızayı Gideremiyorsanız cihaza daha fazla riske etmemek için teknik ekip çağırınız. Unutmayın doğalgaz doğru kullanıldığında en kaliteli ve güvenli yakıt türüdür. Bu yüzden doğalgazla ilgili olarak Eca doğalgaz soba servisi / doğalgaz soba bakımı yada doğalgazlı ocak yada Eca kombi arızalarında igdaş yetkili servisimizi güvenle arayabilirsiniz. Eca doğalgaz soba bakım fiyatları için arayınız.

Servis Verdiğimiz güzergahlar;

Eca doğalgaz sobaları sektöre öncelik eden markalardan biri olup, uzun yıllar doğalgaz sektörüne yön verenlerden olmuştur.Eca sobaları döküm sobalar, emaye sobalar ve kömür sobaları olmak üzere başlıca 3 kısımdır. Ayrıca Eca kombi ve Eca kazan sistemleri mevcuttur. Eca soba servisi  için  servis bölgeleri, istanbulun Aksaray bölgesinden, Fatih deki Eca soba arızalarına, Zeytinburnu ilçesinden , Merter – Güngören – Bağcılar bölgesindeki Eca soba arızalarına, Okmeydanı, Kağıthane den, esenler, Bayrampaşa, Yıldırım, Gaziosmanpaşa, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Taksim, Beyoğlu bölgesindeki kombi ve soba arızalarına, Florya, Şirinevler, Yenibosna Eca doğalgaz soba servisi, ikitelli ,kemerburgaz, tarabya Eca doğalgaz soba servisi, ulus, sarıyer, kocasinan Eca doğalgaz soba servisi, ayrıca sefaköy Eca soba servisi, eyüp Eca soba servisi, alibeyköy Eca soba servisi, bakırköy bölgesinde ve mahallelerinde yeşilköy, yeşilyurt, cennet, tepeüstü, avcılar, esenyurt Eca doğalgaz soba servisi, beylikdüzü, kıraç, yakuplu, kanarya Eca doğalgaz soba servisi, küçükçekmece Eca soba servisi, kuleli Eca doğalgaz soba servisi , esenkent bölgelerine kadar hizmetteyiz.

Ve İstanbul Anadolu yakası Eca doğalgaz sobası servis bölgelerimiz ; Kuzeyde beykoz Eca doğalgaz soba servisi, üsküdar Eca doğalgaz soba servisi, ümraniye Eca doğalgaz soba servisi, ataşehir Eca doğalgaz soba servisi, sarıgazi Eca doğalgaz soba servisi, güney bölgelerde maltepe Eca doğalgaz soba servisi, kadıköy Eca doğalgaz soba servisi, pendik Eca doğalgaz soba servisi, kartal Eca doğalgaz soba servisi, erenköy Eca doğalgaz soba servisi, çekmeköy Eca doğalgaz soba servisi tamir ve bakım ekibiyle yaz ve kış mevsimlerinde telefonun ucundayız. Eca yetkili soba servisi tel no 4441833, Eca özel teknik servis no 0850 640 06 34

 

Garanti dahilindeki cihazlara servisimiz yoktur

Garantisi bitmiş cihazlar için Tüm İstanbul’a Servisimiz Mevcuttur

Garantili Cihaz açılışı ve hermetik baca talepleriniz için tıklayınız !

Tüm istanbula Aynı gün acil servis imkanı..

tamirci1_

eca logo

Servis Kayıt : 0850 640 06 34


0212 433 00 64 | 0216 550 1 390
0555 819 65 50

alev1servis34 griDoğalgaz Klima Beyaz eşya Uydu ve Tv Teknik Servis Hizmetleri / İSTANBUL

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir