Home » Genel » Güzelyalı karotçu

Güzelyalı karotçu

karotçu.

Güzelyalı KAROT – BETON DELME – KESME SERVISI – DUVAR YIKMA

444 1 865

SERVIS KAYIT : 0216 550 13 91  |  GSM : 0555 819 65 50

.

İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında KAROT Hizmetimiz mevcuttur

Karot Nedir ?

İnşaatlarda beton delme kesme işinin teknik adı karotçuluktur….

Güzelyalı Karot ile Beton delme, Beton kesme, Duvar Yıkma Servisi olarak

Neredeyse Sıfır Titreşim ve kayma ile, zedelemeden, istenen yerden, istenen şekil, büyüklükte ve çapta demir donatısı ile birlikte blok çıkarma işlemleri çeşitli kesme makineleri ile yapılabilmektedir. Kesme makineleri yatay ve düşey konumlarda kullanılacak biçimde geliştirilmiş olup, her türlü ihtiyaca cevap verebilmektedir

Düşey ve yatay konumlarda 45 derecelik açı ile delik delebilme, Demir donatılı betonda çatlaksız, zararsız, süratli ve etkin delme. Vakum Sistemi ile mermer, granit gibi hassa yüzeylerde hasarsız delik delme..

Ayrıca binalarınızda bulunan fazla duvarlarınız kırılır ve tadilatı yapılır.

Kullanım Alanları

Güzelyalı bölgesinde Kalorifer Tesisatı Pencere – Kapı Açılımları Doğal Gaz Tesisat Delikleri Asansör – merdiven Pis Su

Kalorifer tesisatı, pis-temiz su, baca delikleri, kapı – pencere, klima , asansör – merdiven boşluğu açılımları, doğalgaz tesisatı delikleri ve benzeri demirli – demirsiz her türlü betonarme binada yapılacak tadilat için servisimize danışın.

  • Betonarme perde ve döşemelerde istenilen ebatlarda kapı, pencere, havalandırma, tesisat şaftları v.s. açılması.
  • Doğalgaz ve sıhhi tesisat delikleri delinmesi

beton-kesme.jpg

Yapacağınız Onarım İşinde,Kırmak için betona vuracağınız her darbenin daha sonra getireceği sorunları göze almayın. Bu amaçla kullanacağınız darbeli kırıcı matkaplar veya murç, çekiç, balyoz gibi daha ilkel aletler, gürültüye, pisliğe, betonda daha sonra veya anında meydana gelecek çatlamalara sebep vereceği gibi işçiliği de uzun sürecek, sonradan sıva yapmayı, demir engeli varsa ikinci bir müdahaleyi gerektirecektir.

Güzelyalı Karotla Beton Kesimi;

Betonun ve asfaltın herhangi bir nedenden dolayı kaldırılması gerektiği durumlarda; yüzeyin tamamına zarar vermeden istenen alandaki beton,beton kesme makinaları ile düzgün bir şekilde içerisindeki donatı ile birlikte kesilerek kaldırılır. Kesilen yüzey düz bir yüzey olduğu için ilave düzeltme işlemi gerektirmez.

Güzelyalı karot kesme, Güzelyalı duvar kesme – delme servisi, Güzelyalı karot delme fiyatları, Güzelyalı beton – duvar delme kesim fiyatları,

Güzelyalı Karot ve Beton kesme Fiyatlarımız için Lütfen Arayınız

# Karot  # Beton Delme  # Duvar Kesme

karot-beton-kesmeduvar-beton-kesme-delme

.

Güzelyalı

  Karot delme – Beton kesme servisi

.

444 1 865

SERVIS KAYIT :0216 550 13 91  |  GSM : 0555 819 65 50

.

tamirci1_servis34 griDoğalgaz Klima İnşaat tadilatı Servis Hizmetleri / İSTANBUL

******

——————————————————————————-

..

Hizmet verdiğimiz branşlar;

Güzelyalı Karot delme, beton kesme.. 0216 550 13 91

Güzelyalı Karot delme servisi, beton kesme, duvar delme, beton yıkma firmaları ve Güzelyalı karotçu olarak Güzelyalı duvar kesme hizmeti yapmaktayız.

Güzelyalı Karot delme servisi, Güzelyalı karot kesimi, Güzelyalı beton kesme, Güzelyalı beton delme firmaları, Güzelyalı beton kesme fiyatları, Güzelyalı karotçu, Güzelyalı karotçular, Güzelyalı karot kesim fiyatları, Güzelyalı duvar delme- kesim fiyatları, Güzelyalı en yakın karotçular, Güzelyalı duvar delim fiyatları, Güzelyalı duvar yıkımı, Güzelyalı duvar örme ustası, 

Comments are closed.