Home » Genel » Kartal Kombi Servisi – 0216 550 1 391

Kartal Kombi Servisi – 0216 550 1 391

Kartal Kombi Servisi

İstanbul Servis 34 Grup; Kartal kombi servisi olarak 10 yıllık gerçek doğalgaz kombi tecrübesi ile istanbul’un Kartal ve tüm ilçelerinde Eğitimli ve yetkili ekibinin dürüst hizmet anlayışı ile garantili olarak teknik servis hizmeti vermektedir.İstanbul, Kartal kombi servisi sizlere yaz kış demeden hizmet veren tecrübeli ve yetkili ekibi ile her marka cihaza; Kartal kombi servisleri , Kartal kombi bakımı , Kartal kombi montajı , Kartal kombi tamiri , Kartal kombi tamir servisi , Kartal kombi ustası | Kartal kombi servis telefonları , Kartal kombi teknik servisi hizmeti vermektedir.
Kombi bakımı nedir ?

İstanbul Kartal ilçesi ve Kartal mahallelerinde yada istanbulda bulunuyorsanız, Duvar tipi kombi yada yer tipi kat kaloriferi kazanların kullanımdan yada bulundukları ortamdan kaynaklanan yada kaynaklanabilecek , performans düşüklüğü,çalışmama,su akıntısı,ısıtmama, ses ve gürültü problemi yapma gibi değişik problemlere karşı tecrübeli teknik personel tarafından temizlenmesi gerektiğinde bizleri arayınız.

Özellikle hermetik tip kombilerde baca aksamının teknik yapısından kaynaklanan hava emiş ve çıkışı sebebiyle cihazın içindeki özellikle baca ve ana gövde toz içinde kalmaktadır. Bu tozlar zamanla birikir ve beklenmedik bir anda cihazınıza yüksek masraflı arızalara sebebiyet verebilir. kombi servisi istanbul. Kartal kombi servisi

Bakım esnasında neler yapılır ? Kartal bölgesi olarak

Kombinin ana gövdesinin toz ve pisliklerin temizlenmesi

Cihazın Ana kart ve ilgili bölgelerin temizlenmesi
Kombinin Baca fanının sökülerek bakımı

Alt bölümdeki devir daim hattına bağlı filtrenin bakımı

Cihazın ve sistemin Ses ve gürültü problemi kontrolü

Doğalgaz yakıtının,ateşlemesinin ve alevlenme fonksiyonlarının kontrolü

Çalışma esnasında Sıcak su çıkış ve dönüş suyu ısı kontrolü
Kombi Bakımının Faydaları nelerdir ?

Bakımın En önemli avatajı cihazınızın ömrünün uzamasıdır

Cihaz Çok daha rahat çalışacağından dolayı,Yakıt oranı önemli oranda etkilenir

Kombiden çıkan sıcak su çok daha çabuk radyatör peteklerine ulaşacağından, çabuk ısınma ve çabuk otomatiğe geçme sağlanmış olup, hem konfor hemde tasarruf sağlayacaktır.

Kombi bakımının özellikle elektronik aksamdaki risk sebebiyle tecrübeli teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir, aksi halde yüksek maliyetli arızalar oluşabilir.

 0216 550 1 390   kombi servis tel  0850 640 06 34    0539 737 75 53

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir