Home » Genel » Mitsubishi – 444 1 865

Mitsubishi – 444 1 865

mitsubishi-logo-2

0212 433 00 64 | 291 96 66 | 0216 550 1 390

Bu temizleme işlemi klimanın bulunduğu ortamda yapılabileceği gibi yerinden sökülerek atölye ortamında daha geniş çaplı bir bakım yapılabilir.Split yada diğer tip klimaların kullanımdan yada bulundukları ortamdan kaynaklanan yada kaynaklanabilecek , performans düşüklüğü,çalışmama,su akıntısı,ısıtmama,soğutmama , ses ve gürültü yapma gibi değişik problemlere karşı kimyasal ilaçlar ve su yardımı ile temizlenmesi gerekmektedir.

Bu bakım esnasında kısaca şu işlemler yapılmaktadır.

  • İç ve dış ünitenin kimyasal ilaçlar ve su yardımı ile temizlenmesi
  • Klimanın gaz basıncının ölçülmesi
  • Çalışan döner ve hareketli aksamların yıpranma kontrolleri
  • Ses ve gürültü kontrolü
  • Sıcak ve soğuk hava şartlarına göre verimi
  • Elektrik aksamının kontrolü
  • Su (drenaj ) hattının kontrolü

Klima Demontaj ve Montajı- Klima sökme takma işlemi :

* Klima demontajı (sökülmesi) mutlaka eğitimli teknik personel tarafından yapılmalıdır.lir

* Elektrik hattı kesilmeden ve gaz toplama işlemi yapılmadan bir sökülme işlemi cihaza hasar verebilir, bu sebeple tecrübeli teknisyenler tarafından yapılması şarttır.

* Klima montajı , klima iç ünitesi, dış ünitesi,dış ünite konsulları, ara bağlantı gaz borusu , su (drenaj) borusu,elektrik kablosu , izolasyon malzemeleri ve gerekli ekipman malzemeleri olmadan montaj olması mümkün olmayan bir işlemdir. Genellikle en az 2 personel gerektirir. Lütfen Demontaj,montaj ve bakım işlemleri için tecrübeli teknik personelden yardım alınız.

Servis hizmeti verdiğimiz markalar ;

Türkiyede mevcut tüm markalara servis hizmeti vermekle beraber en çok bilinen markalar şunlardır;

Arçelik klima, Beko klima, Samsung klima, Baymak klima, Demirdöküm klima , Eca, Bosch klima arıza servisi,Mitsubishi klima servisi , York, wolf , Ariston , Carrier klima , Alarko, Vestel klima servisi, Daikin , Panasonic,weili, sanyo, Kelon, Fuji, Fujitsu, roadstar, Airfel, Galanz, General elektrik ,Cartel yetkili servisi, Baxi, Tronic, Denki, Rubenis, Samui,zen

Servis verdiğimiz bölgeler ;

Genel olarak İstanbul Silivri ilçesinden Gebze sınırlarına kadar klima servisi hizmeti vermekle birlikte semt isimleri şunlardır.

İstanbul avrupa ve anadolu yakası, Mecidiyeköy,etiler,levent,kağıthane, beşiktaş,taksim, beyoğlu,okmeydanı,çağlayan,hasköy,sütlüce,nurtepe, çeliktepe,gültepe,güzeltepe, kemerburgaz,eyüp,alibeyköy,yeşilpınar, küçükköy,gazi mah. sultangazi,bayrampaşa, gop, gaziosmanpaşa,fatih,aksaray,çapa,zeytinburnu,yedikule,merter,güngören,esenler,bağcılar, haznedar,bahçelievler,bakırköy,florya,yeşilköy, şirinevler,kocasinan,yenibosna,güneşli, mahmutbey,istoç,ikitelli, başakşehir, m.akif,sefaköy,halkalı,k. çekmece,avcılar, esenyurt, bahçeşehir, beylikdüzü, yakuplu,gürpınar,büyükçekmece..

Anadolu  yakası servisleri; Kadıköy,acıbadem,kartal,ümraniye,bostancı,bakkalköy, dudullu, çamlıca, altunizade, feneryolu, göztepe,maltepe,küçükyalı,hasanpaşa, fikirtepe,libadiye, çekmeköy, moda,kozyatağı,capitol, bağlarbaşı, natilus,soğanlık,iç erenköy, anadoluhisarı, altıntepe, bagdatcaddesi,fenerbahce,ataşehir,çakmaklı,uğurmumcu

 

 

Aynı gün acil servis imkanı..

Bölge  (İstanbul Avrupa & Anadolu)Ofis 7 x 24 Gsm
 Avrupa Yakası Merkez Servis Tel. 0212 433 00 63  0 539 737 75 53
 Şişli-Beşiktaş-Mecidiyeköy-Levent-Sarıyer     0212 230 9 444  0 555 819 65 50
 Avcılar-Beylikdüzü-Yakuplu-BüyükÇekmece 0212 634 00 50  0 549 433 40 43
 İstanbul Anadolu yakası ServisiKlima-Kombi-B.Eşya 0216 550 1 3900549 433 40 43 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir