Home » Genel » Sultanbeyli arçelik servisi 0216 550 1 391 | Servis 34 Teknik

Sultanbeyli arçelik servisi 0216 550 1 391 | Servis 34 Teknik

0850 640 06 34 – 0216 550 1 390

Sultanbeyli arçelik servisi olarak Sultanbeyli arçelik beyaz eşya servisi, Sultanbeyli arçelik çamaşır makinesi servisi, Sultanbeyli arçelik klima servisi, Sultanbeyli arçelik buzdolabı servisi, Sultanbeyli arçelik televizyon servisi, Sultanbeyli arçelik kombi servisi, Sultanbeyli arçelik bulaşık makinesi servisi, Sultanbeyli arçelik tamir servisi hizmeti yapmaktayız ve Sultanbeyli arçelik yetkili servisi tel 4440888 dir

arcelik-servis-resim         


BEYAZ EŞYA KLİMA TV TAMİR BAKIM ÖZEL SERVİSİ

 

 0216 550 1 390 – 0850 640 06 34 – 0555 819 65 50

 

Sultanbeyli arçelik özel teknik servisi; siz değerli müşterilerimizin ev ve iş yerlerinde mevcut arçelik, beko, altus, Grundig marka Beyaz eşya, klima, kombi, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon ve uydu sistemleri cihazlarınızın problemlerinde net ve uzun vadeli çözümler üreterek cihazlarınızın kesintisiz ve en iyi performans ile çalışmanızı sağlamaktadır.

Sultanbeyli arçelik servis ve destek hizmetlerimiz ev ve işyerlerinizdeki elektronik ve mekanik cihaz sorunlarını yanlızca anlık çözüm üretmekle kalmaz tüm Beyaz eşya, kombi, klima gibi eşyalarınızın kontrolünü yaparak ileride meydana gelebilecek problemleri tespit eder ve bu hedefle bünyenizdeki tüm eşyaların güvenli ve yıllarca kesintisiz ve maximum performansta çalışmasını sağlamak için oluşturulması gereken sistem şeklini size rapor halinde sunar, böylece Sultanbeyli ilçemizde ve Tüm istanbulda makinelerinizn uzun süreli problemsiz çalışması için yapılması gereken bakım ve onarımı öngörerek bu doğrultuda hedef ve planlarınızı oluşturabilirsiniz.

Sultanbeyli arçelik özel servisiniz yalnızca cihazlarınızın durumları ve sorunları hakkında servis desteği vermez, bununla birlikte tüm arçelik, beko, altus, grundig marka Buzdolabı, çamaşır makinesi, Klima, kombi, Tv ve uydu problemleri , çalışma ve performans durumları , çalışma problemleriniz,  diğer sorunlarınızı kapsayan profesyonel ve uzun vadeli çözümler üretir.

Sultanbeyli arçelik beyaz eşya serviniz; siz değerli müşterilerimize kurumsal destek ve bakım / onarım anlaşması yaparak tüm makinalarınızın devamlılığını ve çalışma performansını kontrol altına alarak haftalık ve aylık olarak sistem raporunu, bilgi ve tavsiyelerini müşterileri ile paylaşarak gerçekleştirdiği uzun ömürlü çözümleri siz değerli müşterilerimize belgelendirir. Servis 34 Grup nihai hedefi müşterilerinin işletmelerinde dahili bir sistem yönetim departmanı gibi bir ilişki kurarak uzun yıllar destek ve hizmet vermeyi amaçlamaktadır

               

 Beyaz Eşya , Klima, Kombi , Televizyon Tamir Bakım Onarımı

Arçelik Makine Çalışmıyor ?
1-Arçelik makinenizin elektrik bağlantılarını ve sigortasını kontrol ediniz.
2-Arızanın elektriksel olduğunu düşünüyorsanız elektrikçi çağırınız.

Elektrik Geliyor Makine Çalışmıyor ?
1- Arçelik makinenizin elektronik beyni hasar görmüş olabilir
2- Arçeilk makinenin elektrik motoru arıza yapmış olabilir.

Makinem Su Alıyor Su Boşaltmıyor ?
1- Makinenize musluktan su gelmiyor olabilir, musluğu kapatıp tekrar açın.
2- Cihazın Elektronik beyin kumanda etmiyor olabilir. Bu durumda servis müdahalesi gerekir
3- Su almaya ve boşaltmaya yarayan su pompası arıza yapmış olabilir. ön bölümdeki küçük kapağı açıp filtreyi kontrol ediniz, filtre temiz ise servis çağırmalısınız.

Arçelik Makinem Su Kaçırıyor ?
1- Makinenizin pis su giderinin ve bağlantı noktasının tıkalı olup olmadığını kontrol ediniz.
2- Makinenin su giriş ve su tahliye hortumlarını kontrol ediniz.
3- Makineniz su pompası keçelerinden kaçırıyor olabilir, teknisyen gerekir.

Arçelik Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ise?
1- Arçelik buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması ısı kaybına sebep olabilir, Kapı fitilleri yıpranmış ise değiştirmeniz gerekir buzdolabınız normal soğutma seyrine dönebilir.
2- Buzdolapları ve soğutucu cihazlar içerisindeki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar,
Buzdolabınızdaki olası gaz kaçağı, soğutma yapmasını engelleyebilmektedir. Buzdolabınız vakuma alınıp gaz şarjı yapılmalıdır.

3- Buzdolabının gaz dolaşımını sağlayan kanal içinde bulunan ve donmasını engelleyen ısıtıcılar bozulmuş ise soğutucunuz yine soğutma görevini yapamayacaktır, teknik destek almanız gerekmektedir.

Arçelik Dipfreeze Kar yapıyor ise ?

1-Soğutucunuzun üst kapak fitillerinin eskimiş olması içeri ısı almasına neden olabilir ve karlanmaya yol  açabilir,

Kapı Fitillerinin değişimi dondurucunuzu eski haline döndürebileceği gibi gaz eksikliği de benzer arızayı işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir