Home » Genel » Doğalgaz soba çakmağı – servisi

Doğalgaz soba çakmağı – servisi

 

soba-hermetik

DOĞALGAZ SOBA BAKIM SERVİSİ

 

MERKEZ SERVIS KAYIT : 0850 640 06 34

0212 433 00 64 | 0212 230 9 444 | 0216 550 1 390

AUER | RAKS | DELONGHİ | SUNFİRE | AS ROYAL | DEMİRDÖKÜM | BAYMAK | ECA

Doğalgaz soba sistemlerinde ve  doğalgaz sistemleri satış sonrası hizmetler branşında  doğalgaz soba çakmağı arızalarında servisimiz siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyar. Servis 34 Grup teknik hizmetler olarak istanbul’da hemen tüm semtlerde yetişmiş uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Doğalgazlı soba sistemleri hermetik doğalgaz sobası ve bacalı doğalgaz sobası olarak iki çeşittir. bacalı sobalar üstten çıkışlı, Hermetik doğalgaz sobaları duvardan (arkadan) çıkışlı olan modellerdir. Günümüzde İGDAŞ hermetik doğalgaz sobalarını ve hermetik kombi sistemlerini tavsiye etmektedir. Baca sistemler için onaylı çelik baca ve baca temiz raporu gerekmektedir. igdaşın talep ettiği ve itfaiyenin yetki verdiği firmalar tarafından verilen baca temizleme raporu şirketimiz tarafından verilmektedir. 0850 640 06 34
Servis hizmeti verdiğimiz markalar
As royal doğalgaz sobası çakmağı,As delonghi doğalgaz soba çakmağı,
Raks doğalgaz sobası çakmağı,Kardelen doğalgaz sobası çakmağı,
Demirdöküm doğalgaz sobası çakmağı,Baymak doğalgaz sobası çakmağı,
Sunfire doğalgaz soba çakmağı,As hermetik doğalgaz sobası çakmağı,
Fujiyama Doğalgaz soba çakmağı,Arçelik doğalgaz soba çakmağı,
Süsler Doğalgaz soba çakmağı,Auer doğalgaz sobası çakmağı,
Fellini doğalgaz sobası çakmağı,Nicala Doğalgaz soba çakmağı,

Servis Verdiğimiz güzergahlar;

Avrupa yakasında Doğalgaz soba çakmağı servimiz; Doğalgazlı hermetik soba ve bacalı soba servis bölgelerimiz,  Aksaray, Fatih, Zeytinburnu, Merter, Güngören, Bağcılar, Okmeydanı, Kağıthane, esenler, Bayrampaşa soba çakmağı, Yıldırım, Gaziosmanpaşa, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Taksim, Beyoğlu, Florya, Şirinevler, Ataköy, Sefaköy, Yenibosna doğalgaz soba çakmağı, ikitelli ,tarabya doğalgaz soba çakmağı, ulus, sarıyer, kocasinan doğalgaz soba çakmağı, eyüp, alibeyköy ,küçük çekmece, yeşilköy, yeşilyurt, cennet, tepeüstü, avcılar, esenyurt doğalgaz soba çakmağı, beylikdüzü, kıraç, yakuplu, kanarya, küçükçekmece, kuleli doğalgaz soba çakmağı ,Hadımköy, Bahçeşehir, esenkent bölgerinde arızalı, yanmayan, koku yapan, ateşleyip tekrar sönen, çakmağı kırık sobalar için Servis 34 Teknik hizmetleri güvenle arayabilirsiniz.

Ve İstanbul Anadolu yakası ; beykoz doğalgaz soba çakmağı, üsküdar doğalgaz soba çakmağı, ümraniye doğalgaz soba çakmağı, ataşehir doğalgaz soba çakmağı, sarıgazi doğalgaz soba çakmağı, maltepe doğalgaz soba çakmağı, kadıköy doğalgaz soba çakmağı, pendik doğalgaz soba çakmağı, kartal doğalgaz soba çakmağı, erenköy doğalgaz soba çakmağı, çekmeköy doğalgaz soba çakmağı teknik servis olarak çakmağı kırıkları, çakmak arızaları, yanıp sönme problemleri, baca çekmeme sorunları için servisimiz mevcuttur.

Garanti dahilindeki cihazlara servisimiz yoktur

Tüm Branşlarda Tüm İstanbul’a Servisimiz Mevcuttur

EE_4277870

Tüm istanbula Aynı gün acil servis imkanı..

MERKEZ SERVIS KAYIT : 0850 640 06 34

0212 433 00 64 | 0212 230 9 444 | 0216 550 1 390

istanbul Avrupa ve Anadolu yakasına teknik servisimiz mevcuttur

Comments are closed.