Home » Genel » Doğalgaz soba camı değişimi

Doğalgaz soba camı değişimi

 

soba-hermetikdogalgaz-soba-cami

DOĞALGAZ SOBA BAKIM SERVİSİ

MERKEZ SERVIS KAYIT : 0850 640 06 34

0212 433 00 64 | 0212 230 9 444 | 0216 550 1 390

AUER | RAKS | DELONGHİ | SUNFİRE | AS ROYAL | DEMİRDÖKÜM | BAYMAK | ECA

1990 lı yıllarda kullanılmaya başlanan doğalgaz sistemleri satış sonrası hizmetler branşında doğalgazlı kombi servisi, doğalgaz soba camı, doğalgazlı kazan servisi hizmetleri gibi farklı branşlarda sektör oluşturmuştur. Servis 34 Grup teknik hizmetler olarak istanbul’da hemen tüm semtlerde yetişmiş uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Doğalgazlı soba sistemleri hermetik doğalgaz sobası ve bacalı doğalgaz sobası olarak iki çeşittir. bacalı sobalar üstten çıkışlı, Hermetik doğalgaz sobaları duvardan (arkadan) çıkışlı olan modellerdir. Günümüzde İGDAŞ hermetik doğalgaz sobalarını ve hermetik kombi sistemlerini tavsiye etmektedir. Baca sistemler için onaylı çelik baca ve baca temiz raporu gerekmektedir. igdaşın talep ettiği ve itfaiyenin yetki verdiği firmalar tarafından verilen baca temizleme raporu şirketimiz tarafından verilmektedir. 0850 640 06 34
Servis hizmeti verdiğimiz markalar
As royal doğalgaz sobası camı,As delonghi doğalgaz soba camı,
Raks doğalgaz sobası camı,Kardelen doğalgaz sobası camı,
Demirdöküm doğalgaz sobası camı,Baymak doğalgaz sobası camı,
Sunfire doğalgaz soba camı,As hermetik doğalgaz sobası camı,
Fujiyama Doğalgaz soba camı,Arçelik doğalgaz soba camı,
Süsler Doğalgaz soba camı,Auer doğalgaz sobası camı,
Fellini doğalgaz sobası camı,Nicala Doğalgaz soba camı,

Servis Verdiğimiz güzergahlar;

Avrupa yakasında Doğalgaz soba camı ; Doğalgazlı hermetik soba ve bacalı soba servis bölgelerimiz,  Aksaray, Fatih, Zeytinburnu, Merter, Güngören, Bağcılar, Okmeydanı, Kağıthane, esenler, Bayrampaşa soba camı, Yıldırım, Gaziosmanpaşa, Mecidiyeköy, Beşiktaş, Taksim, Beyoğlu, Florya, Şirinevler, Ataköy, Sefaköy, Yenibosna doğalgaz soba camı, ikitelli ,tarabya doğalgaz soba camı, ulus, sarıyer, kocasinan doğalgaz soba camı, eyüp, alibeyköy ,küçük çekmece, yeşilköy, yeşilyurt, cennet, tepeüstü, avcılar, esenyurt doğalgaz soba camı, beylikdüzü, kıraç, yakuplu, kanarya, küçükçekmece, kuleli doğalgaz soba camı ,Hadımköy, Bahçeşehir, esenkent bölgerinde arızalı, yanmayan, koku yapan, ateşleyip tekrar sönen, camı kırık sobalar için Servis 34 Teknik hizmetleri güvenle arayabilirsiniz.

Ve İstanbul Anadolu yakası ; beykoz doğalgaz soba camı, üsküdar doğalgaz soba camı, ümraniye doğalgaz soba camı, ataşehir doğalgaz soba camı, sarıgazi doğalgaz soba camı, maltepe doğalgaz soba camı, kadıköy doğalgaz soba camı, pendik doğalgaz soba camı, kartal doğalgaz soba camı, erenköy doğalgaz soba camı, çekmeköy doğalgaz soba camı teknik servis olarak cam kırıkları, çakmak arızaları, yanıp sönme problemleri, baca çekmeme sorunları için servisimiz mevcuttur.

Garanti dahilindeki cihazlara servisimiz yoktur

Tüm Branşlarda Tüm İstanbul’a Servisimiz Mevcuttur

EE_4277870dogalgaz-soba-cami-fiyatlari

Tüm istanbula Aynı gün acil servis imkanı..

MERKEZ SERVIS KAYIT : 0850 640 06 34

0212 433 00 64 | 0212 230 9 444 | 0216 550 1 390

Comments are closed.