Home » Genel » Feriköy Buzdolabı Servisi; 0 (212) 234 04 44

Feriköy Buzdolabı Servisi; 0 (212) 234 04 44

Feriköy buzdolabı servisi | İstanbul

buzdolabi-tamircisi.png.

.

.

..

.

.Feriköy buzdolabı servisi

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Şube : 0212 234 0 444 | Gsm : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

istanbul, Feriköy buzdolabı servisi hizmetleri olarak ev ve iş yerlerinizdeki Beyaz eşya ve soğutma sistemleri branşında başta arçelik, beko, vestel, bosch, siemens, regal, altus, profilo, ariston,  indesit markaları olmak üzere hemen her marka buzdolabı tamircisi aradığınızda Servis 34 Teknik siz değerli müşterilerine en kısa zamanda, kaliteli ve garantili servis vermek üzere hizmete hazırdır.

buzdolabi-tamir-servisi

Feriköy buzdolabı tamircisi, Feriköy arçelik buzdolabı servisi, Feriköy bosch buzdolabı tamircisi, Feriköy beko buzdolabı teknik servisi, 

sogutma-servisisogutma-fan-ariza-servisi

Soğutucu sistemler konusunda istanbul genelinde buzdolabı servisi hizmet yapmakta olan teknik servisimiz, buzdolabı servisleri markasında arçelik buzdolabı servisleri, beko , bosch, siemens gibi markalara teknik destek vermektedir.

Başlıca branşlar;

Ev tipi buzdolabı tamiri, Sanayi tipi buzdolabı ve soğutucu dolap tamiri , Soğuk oda ve soğuk hava  deposu arıza  bakım ,Gaz Şarjı & Gaz Ayarı

klima-markalar


BUZDOLABI ÇEŞİTLERİ (soğutma dolabı)
 
  • Mini (Büro tipi) buzdolabı
 
  • Ev tipi buzdolapları
 
  • Gardrop tipi buzdolaplar
 
  • Sanayi tipi buzdolabı – soğutucu dolaplar
 
  • Market (reyon) tipi soğutucu dolaplar
 
  • Sulu sistem soğutucuların tamiri

Beyaz-esya-servis-buzdolabi

Genel Buzdolabı arızaları,

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ise ?
 

1- Buzdolabınızın hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi kanallara bir madde kaçması yada rezistansları arızalanması olabilir.

2-Buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması Isı kaybına neden olabilir, fitiller eskimiş ise değiştirmeniz gerekebilir. Ancak her dolap fitili değişemeyebilir, modeli uygun olmalıdır.

3- Evinizdeki buzdolapları motorundaki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar.

Buzdolabınızda meydana gelmiş olabilecek gaz kaçağı soğutma yapmasını engelleyebilir. Buzdolabınıza teknisyen tarafından gaz şarjı yapılmalıdır.

4- Buzdolabınız çalışıyor ama çok ses yapıyorsa, muhtemel olarak fan motoru yada ekovat (motor) arıza yapmaya başlamış demektir.

5- Buzdolabı alt bölümden yada arka bölümden su akıtıyor ise; Muhtemelen rezistansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve dolabınız terleme yapacaktır. servis çağırmanız gerekmektedir.

..

buzdolabi-beyaz-esya-servisleri .

.

.

.Hizmet verdiğimiz bazı markalar;

istanbul genelinde Feriköy Arçelik buzdolabı servisi, Feriköy beko buzdolabı servisi,Feriköy vestel buzdolabı servisi, Feriköy profilo buzdolabı servisi, Feriköy bosch buzdolabı servisi, Feriköy siemens buzdolabı servisi, Feriköy altus buzdolabı servisi, Feriköy regal buzdolabı servisi,Feriköy gaggenau buzdolabı servisi,Feriköy general elektrik buzdolabı servisi, Feriköy elektrolüx buzdolabı servisi, Feriköy aeg buzdolabı servisi gibi markalara servis hizmeti vermekteyiz

.

arcelik beko buzdolabı servisiaeg profilo buzdolabı servisibosch siemens buzdolabı servisivestel regal buzdolabı tamir servisiariston indesit buzdolabı servisi

Tüm istanbulda ve Feriköy bölgesinde hemen her model ve marka beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi ve klima için teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

.
buzdolabi-beyaz-esya-servis

.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 1 865

ŞUBE : 0212 234 0 444 | GSM : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

tamirci

istanbul Feriköy bölgesi Beyaz eşya & Buzdolabı özel tamir bakım servisi / İSTANBUL

———

Feriköy buzdolabı servisi.. 0212 234 0 444

istanbul, olarak, Feriköy arçelik buzdolabı, beko, vestel, bosch, siemens, profilo, altus, regal marka buzdolabı servisi.

istanbul, Feriköy buzdolabı servisi, Feriköy buzdolabı servisi, Feriköy buzdolabı tamircisi, Feriköy buzdolabı teknik servisi, Feriköy buzdolabı özel servisi, şirketimiz buzdolabı yetkili servisi değildir, Feriköy arçelik buzdolabı servisi, Feriköy beko buzdolabı servisi, Feriköy bosch buzdolabı servisi, Feriköy vestel buzdolabı servisi, Feriköy altus buzdolabı servisi, Feriköy regal buzdolabı servisi, Feriköy profilo buzdolabı servisi, Feriköy siemens buzdolabı servisi, Feriköy general elektrik buzdolabı servisi, Feriköy aeg buzdolabı servisi, buzdolabı ses yapıyor Feriköy, buzdolabı su akıtıyor Feriköy, buzdolabı soğutmuyor Feriköy, buzdolabı motor fiyatları Feriköy, buzdolabı gaz dolum fiyatları Feriköy, buzdolabı kapı yönü değişimi Feriköy, buzdolabı delindi Feriköy, buzdolabı alt bölüm soğutmuyor Feriköy servis, buzdolabı üst soğutmuyor Feriköy bölgesi servisi, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir