Home » Genel » Gayrettepe buzdolabı servisi | 0212 234 0 444

Gayrettepe buzdolabı servisi | 0212 234 0 444

Gayrettepe Beyaz Eşya – Buzdolabı tamir servisi

buzdolabi-tamircisi.png.

.

.

..

.

.Gayrettepe Buzdolabı Tamir Servisi

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Şube : 0212 234 0 444 | Gsm : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

istanbul, Gayrettepe buzdolabı tamir servisi hizmetleri olarak ev ve iş yerlerinizdeki Beyaz eşya ve soğutma sistemleri branşında başta arçelik, beko, vestel, bosch, siemens, regal, altus, profilo, ariston,  indesit markaları olmak üzere hemen her marka buzdolabı tamircisi aradığınızda Servis 34 Teknik siz değerli müşterilerine en kısa zamanda, kaliteli ve garantili servis vermek üzere hizmete hazırdır.

buzdolabi-tamir-servisi

Gayrettepe buzdolabı tamircisi, Gayrettepe arçelik buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe bosch buzdolabı tamircisi, Gayrettepe beko buzdolabı teknik servisi, 

sogutma-servisisogutma-fan-ariza-servisi

Soğutucu sistemler konusunda istanbul genelinde buzdolabı servisi hizmet yapmakta olan teknik servisimiz, buzdolabı servisleri markasında arçelik buzdolabı servisleri, beko , bosch, siemens gibi markalara teknik destek vermektedir.

Başlıca branşlar;

Ev tipi buzdolabı tamiri, Sanayi tipi buzdolabı ve soğutucu dolap tamiri , Soğuk oda ve soğuk hava  deposu arıza  bakım ,Gaz Şarjı & Gaz Ayarı

klima-markalar


BUZDOLABI ÇEŞİTLERİ (soğutma dolabı)
 
  • Mini (Büro tipi) buzdolabı
 
  • Ev tipi buzdolapları
 
  • Gardrop tipi buzdolaplar
 
  • Sanayi tipi buzdolabı – soğutucu dolaplar
 
  • Market (reyon) tipi soğutucu dolaplar
 
  • Sulu sistem soğutucuların tamiri

Beyaz-esya-servis-buzdolabi

Genel Buzdolabı arızaları,

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ise ?
 

1- Buzdolabınızın hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi kanallara bir madde kaçması yada rezistansları arızalanması olabilir.

2-Buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması Isı kaybına neden olabilir, fitiller eskimiş ise değiştirmeniz gerekebilir. Ancak her dolap fitili değişemeyebilir, modeli uygun olmalıdır.

3- Evinizdeki buzdolapları motorundaki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar.

Buzdolabınızda meydana gelmiş olabilecek gaz kaçağı soğutma yapmasını engelleyebilir. Buzdolabınıza teknisyen tarafından gaz şarjı yapılmalıdır.

4- Buzdolabınız çalışıyor ama çok ses yapıyorsa, muhtemel olarak fan motoru yada ekovat (motor) arıza yapmaya başlamış demektir.

5- Buzdolabı alt bölümden yada arka bölümden su akıtıyor ise; Muhtemelen rezistansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve dolabınız terleme yapacaktır. servis çağırmanız gerekmektedir.

..

buzdolabi-beyaz-esya-servisleri .

.

.

.Hizmet verdiğimiz bazı markalar;

istanbul genelinde Gayrettepe Arçelik buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe beko buzdolabı tamir servisi,Gayrettepe vestel buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe profilo buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe bosch buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe siemens buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe altus buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe regal buzdolabı tamir servisi,Gayrettepe gaggenau buzdolabı servisi,Gayrettepe general elektrik buzdolabı servisi, Gayrettepe elektrolüx buzdolabı servisi, Gayrettepe aeg buzdolabı servisi gibi markalara servis hizmeti vermekteyiz

.

arcelik beko buzdolabı servisiaeg profilo buzdolabı servisibosch siemens buzdolabı servisivestel regal buzdolabı tamir servisiariston indesit buzdolabı servisi

Tüm istanbulda ve Gayrettepe bölgesinde hemen her model ve marka beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi ve klima için teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

.
buzdolabi-beyaz-esya-servis

.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 1 865

ŞUBE : 0212 234 0 444 | GSM : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

tamirci

istanbul Gayrettepe bölgesi Beyaz eşya & Buzdolabı özel tamir bakım servisi / İSTANBUL

———

Gayrettepe buzdolabı tamir servisi.. 0212 234 0 444

istanbul, Gayrettepe buzdolabı tamircisi olarak, Gayrettepe arçelik buzdolabı, beko, vestel, bosch, siemens, profilo, altus, regal marka buzdolabı tamir servisi.

istanbul, Gayrettepe buzdolabı servisi, Gayrettepe buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe buzdolabı tamircisi, Gayrettepe buzdolabı teknik servisi, Gayrettepe buzdolabı özel servisi, şirketimiz buzdolabı yetkili servisi değildir, Gayrettepe arçelik buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe beko buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe bosch buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe vestel buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe altus buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe regal buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe profilo buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe siemens buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe general elektrik buzdolabı tamir servisi, Gayrettepe aeg buzdolabı tamir servisi, buzdolabı ses yapıyor Gayrettepe, buzdolabı su akıtıyor Gayrettepe, buzdolabı soğutmuyor Gayrettepe, buzdolabı motor fiyatları Gayrettepe, buzdolabı gaz dolum fiyatları Gayrettepe, buzdolabı kapı yönü değişimi Gayrettepe, buzdolabı delindi Gayrettepe, buzdolabı alt bölüm soğutmuyor Gayrettepe servis, buzdolabı üst soğutmuyor Gayrettepe bölgesi servisi, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir