Home » Genel » Güngören buzdolabı servisi – 0212 433 00 63

Güngören buzdolabı servisi – 0212 433 00 63

Güngören buzdolabı servisi | istanbul

buzdolabi-tamircisi.png.

.

.

..

.

.Güngören buzdolabı servisi

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Şube : 0212 433 00 63 | Gsm : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

istanbul, Güngören buzdolabı servisi hizmetleri olarak ev ve iş yerlerinizdeki Beyaz eşya ve soğutma sistemleri branşında başta arçelik, beko, vestel, bosch, siemens, regal, altus, profilo, ariston,  indesit markaları olmak üzere hemen her marka buzdolabı tamircisi aradığınızda Servis 34 Teknik siz değerli müşterilerine en kısa zamanda, kaliteli ve garantili servis vermek üzere hizmete hazırdır.

buzdolabi-tamir-servisi

Güngören buzdolabı tamircisi, Güngören arçelik buzdolabı servisi, Güngören bosch buzdolabı tamircisi, Güngören beko buzdolabı teknik servisi, 

sogutma-servisisogutma-fan-ariza-servisi

Soğutucu sistemler konusunda istanbul genelinde buzdolabı servisi hizmet yapmakta olan teknik servisimiz, buzdolabı servisleri markasında arçelik buzdolabı servisleri, beko , bosch, siemens gibi markalara teknik destek vermektedir.

Başlıca branşlar;

Ev tipi buzdolabı tamiri, Sanayi tipi buzdolabı ve soğutucu dolap tamiri , Soğuk oda ve soğuk hava  deposu arıza  bakım ,Gaz Şarjı & Gaz Ayarı

klima-markalar


BUZDOLABI ÇEŞİTLERİ (soğutma dolabı)
 
  • Mini (Büro tipi) buzdolabı
 
  • Ev tipi buzdolapları
 
  • Gardrop tipi buzdolaplar
 
  • Sanayi tipi buzdolabı – soğutucu dolaplar
 
  • Market (reyon) tipi soğutucu dolaplar
 
  • Sulu sistem soğutucuların tamiri

Beyaz-esya-servis-buzdolabi

Genel Buzdolabı arızaları,

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ise ?
 

1- Buzdolabınızın hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi kanallara bir madde kaçması yada rezistansları arızalanması olabilir.

2-Buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması Isı kaybına neden olabilir, fitiller eskimiş ise değiştirmeniz gerekebilir. Ancak her dolap fitili değişemeyebilir, modeli uygun olmalıdır.

3- Evinizdeki buzdolapları motorundaki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar.

Buzdolabınızda meydana gelmiş olabilecek gaz kaçağı soğutma yapmasını engelleyebilir. Buzdolabınıza teknisyen tarafından gaz şarjı yapılmalıdır.

4- Buzdolabınız çalışıyor ama çok ses yapıyorsa, muhtemel olarak fan motoru yada ekovat (motor) arıza yapmaya başlamış demektir.

5- Buzdolabı alt bölümden yada arka bölümden su akıtıyor ise; Muhtemelen rezistansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve dolabınız terleme yapacaktır. servis çağırmanız gerekmektedir.

..

buzdolabi-beyaz-esya-servisleri .

.

.

.Hizmet verdiğimiz bazı markalar;

istanbul genelinde Güngören Arçelik buzdolabı servisi, Güngören beko buzdolabı servisi,Güngören vestel buzdolabı servisi, Güngören profilo buzdolabı servisi, Güngören bosch buzdolabı servisi, Güngören siemens buzdolabı servisi, Güngören altus buzdolabı servisi, Güngören regal buzdolabı servisi,Güngören gaggenau buzdolabı servisi,Güngören general elektrik buzdolabı servisi, Güngören elektrolüx buzdolabı servisi, Güngören aeg buzdolabı servisi gibi markalara servis hizmeti vermekteyiz

.

arcelik beko buzdolabı servisiaeg profilo buzdolabı servisibosch siemens buzdolabı servisivestel regal buzdolabı tamir servisiariston indesit buzdolabı servisi

 

 

 

Tüm istanbulda ve Güngören bölgesinde hemen her model ve marka beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi ve klima için teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

.
buzdolabi-beyaz-esya-servis

.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 1 865

ŞUBE : 0212 433 00 63 | GSM : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

tamirci

istanbul Güngören bölgesi Beyaz eşya & Buzdolabı özel tamir bakım servisi / İSTANBUL

———

Güngören buzdolabı servisi.. 0212 433 00 63

istanbul, Güngören buzdolabı tamircisi olarak, Güngören arçelik buzdolabı, beko, vestel, bosch, siemens, profilo, altus, regal marka buzdolabı servisi.

istanbul, Güngören buzdolabı servisi, Güngören buzdolabı servisi, Güngören buzdolabı tamircisi, Güngören buzdolabı teknik servisi, Güngören buzdolabı özel servisi, şirketimiz buzdolabı yetkili servisi değildir, Güngören arçelik buzdolabı servisi, Güngören beko buzdolabı servisi, Güngören bosch buzdolabı servisi, Güngören vestel buzdolabı servisi, Güngören altus buzdolabı servisi, Güngören regal buzdolabı servisi, Güngören profilo buzdolabı servisi, Güngören siemens buzdolabı servisi, Güngören general elektrik buzdolabı servisi, Güngören aeg buzdolabı servisi, buzdolabı ses yapıyor Güngören, buzdolabı su akıtıyor Güngören, buzdolabı soğutmuyor Güngören, buzdolabı motor fiyatları Güngören, buzdolabı gaz dolum fiyatları Güngören, buzdolabı kapı yönü değişimi Güngören, buzdolabı delindi Güngören, buzdolabı alt bölüm soğutmuyor Güngören servis, buzdolabı üst soğutmuyor Güngören bölgesi servisi, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir