Home » Genel » Kozyatağı Kombi servisi 0216 550 1 391

Kozyatağı Kombi servisi 0216 550 1 391

Kozyatağı Kombi/Doğalgaz Servisi

  İstanbul Servis 34 Grup; Kozyatağı kombi servisi ve doğalgaz soba olarak 10 yıllık gerçek doğalgaz kombi tecrübesi ile istanbul’un Kozyatağı ve tüm ilçelerinde Eğitimli ve yetkili ekibinin dürüst hizmet anlayışı ile garantili olarak teknik servis hizmeti vermektedir. 

kombi servisi

doğalgaz kombi markaları

 0216 550 1 390 | 0850 640 06 34 | 0555 819 6 550

İstanbul, Kozyatağı kombi servisi ve doğalgaz soba servisi olarak sizlere yaz kış demeden hizmet veren tecrübeli ve yetkili ekibi ile her marka cihaza; Kozyatağı kombi servisleri , Kozyatağı kombi bakımı , Kozyatağı kombi montajı , Kozyatağı kombi tamiri , Kozyatağı kombi tamir servisi , Kozyatağı kombi ustası | Kozyatağı kombi servis telefonları , Kozyatağı kombi teknik servisi hizmeti vermektedir.  

0850 640 06 34 | 0216 550 1 390 | 0555 819 65 50

kombi servis adresleri

            

Kombi bakımı nedir ?

İstanbul Kozyatağı ilçesi ve Kozyatağı mahallelerinde yada istanbulda bulunuyorsanız, Duvar tipi kombi yada yer tipi kat kaloriferi kazanların kullanımdan yada bulundukları ortamdan kaynaklanan yada kaynaklanabilecek , performans düşüklüğü,çalışmama,su akıntısı,ısıtmama, ses ve gürültü problemi yapma gibi değişik problemlere karşı tecrübeli teknik personel tarafından temizlenmesi gerektiğinde bizleri arayınız.

Özellikle hermetik tip kombilerde baca aksamının teknik yapısından kaynaklanan hava emiş ve çıkışı sebebiyle cihazın içindeki özellikle baca ve ana gövde toz içinde kalmaktadır. Bu tozlar zamanla birikir ve beklenmedik bir anda cihazınıza yüksek masraflı arızalara sebebiyet verebilir. kombi servisi istanbulKozyatağı kombi servisi

Bakım esnasında neler yapılır ? Kozyatağı bölgesi olarak

  Kombinin ana gövdesinin toz ve pisliklerin temizlenmesi

  Cihazın Ana kart ve ilgili bölgelerin temizlenmesi

Kombinin Baca fanının sökülerek bakımı

  Alt bölümdeki devir daim hattına bağlı filtrenin bakımı

  Cihazın ve sistemin Ses ve gürültü problemi kontrolü

  Doğalgaz yakıtının,ateşlemesinin ve alevlenme fonksiyonlarının kontrolü

  Çalışma esnasında Sıcak su çıkış ve dönüş suyu ısı kontrolü

Kombi Bakımının Faydaları nelerdir ?

  Bakımın En önemli avatajı cihazınızın ömrünün uzamasıdır

  Cihaz Çok daha rahat çalışacağından dolayı,Yakıt oranı önemli oranda etkilenir

  Kombiden çıkan sıcak su çok daha çabuk radyatör peteklerine ulaşacağından, çabuk ısınma ve çabuk otomatiğe geçme sağlanmış olup, hem konfor hemde tasarruf sağlayacaktır.

  Kombi bakımının özellikle elektronik aksamdaki risk sebebiyle tecrübeli teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir, aksi halde yüksek maliyetli arızalar oluşabilir.

Kozyatağı kombi servis hizmetlerimiz..

     İstanbul Kozyatağı kombi doğalgaz servisi, Kozyatağı kombi kat kaloriferi servisleri, Kozyatağı kombi servisi, Kozyatağı kombi arızaları, Kozyatağı tamir bakım servisi, Kozyatağı kazan servisi, Kozyatağı klima servisi, Kozyatağı beyaz eşya servisi, Kozyatağı uydu servisi, Kozyatağı televizyon servisi, Kozyatağı doğalgaz servisi. özel, Kozyatağı teknik servisleri hizmetleri..

ÖZEL SERVİSKOMBİ SERVİSİ MARKALARIMIZ
Kozyatağı doğalgaz arıza | Kozyatağı kombi servisi, Kozyatağı baymak kombi servisi, Kozyatağı airfel kombi servisi, Kozyatağı eca kombi servisi, Kozyatağı bosch kombi servisi, Kozyatağı demirdöküm kombi servisi, Kozyatağı vaillant kombi servisi, Kozyatağı buderus kombi servisi, Kozyatağı viessmann kombi servisi, Kozyatağı ariston kombi servisi, Kozyatağı beretta kombi servisi, Kozyatağı etna kombi servisi, Kozyatağı energi kombi servisi, Kozyatağı uno kombi servisi, Kozyatağı microgenus kombi servisi, Kozyatağı maktek kombi servisi, Kozyatağı calisto kombi servisi
İstanbul Kozyatağı royal kombi servisi, Kozyatağı ferroli kombi servisi, Kozyatağı termoteknik kombi servisi, Kozyatağı thermotherm kombi servisi, Kozyatağı baxi kombi servisi, Kozyatağı aden kombi servisi, Kozyatağı luna kombi servisi, Kozyatağı alarko kombi servisi, Kozyatağı serena kombi servisi, Kozyatağı eco kombi servisi, Kozyatağı delta kombi servisi, Kozyatağı star kombi servisi, Kozyatağı brotje kombi servisi, Kozyatağı dolcevita kombi servisi, Kozyatağı baymak baxi kombi servisi, Kozyatağı falke kombi servisi, Kozyatağı lambert kombi servisi, Kozyatağı eurostar kombi servisi, Kozyatağı milenium kombi servisi

 0216 550 1 390   kombi servis tel  0850 640 06 34

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir