Home » Genel » Kurtuluş buzdolabı servisi

Kurtuluş buzdolabı servisi

Kurtuluş buzdolabı servisi | İstanbul

buzdolabi-tamircisi.png.

.

.

..

.

.Kurtuluş buzdolabı servisi

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Şube : 0212 234 0 444 | Gsm : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

istanbul, Kurtuluş buzdolabı servisi hizmetleri olarak ev ve iş yerlerinizdeki Beyaz eşya ve soğutma sistemleri branşında başta arçelik, beko, vestel, bosch, siemens, regal, altus, profilo, ariston,  indesit markaları olmak üzere hemen her marka buzdolabı tamircisi aradığınızda Servis 34 Teknik siz değerli müşterilerine en kısa zamanda, kaliteli ve garantili servis vermek üzere hizmete hazırdır.

buzdolabi-tamir-servisi

Kurtuluş buzdolabı tamircisi, ,

sogutma-servisisogutma-fan-ariza-servisi

Soğutucu sistemler konusunda istanbul genelinde buzdolabı servisi hizmet yapmakta olan teknik servisimiz, buzdolabı servisleri markasında arçelik buzdolabı servisleri, beko , bosch, siemens gibi markalara teknik destek vermektedir.

Başlıca branşlar;

Ev tipi buzdolabı tamiri, Sanayi tipi buzdolabı ve soğutucu dolap tamiri , Soğuk oda ve soğuk hava  deposu arıza  bakım ,Gaz Şarjı & Gaz Ayarı

klima-markalar


BUZDOLABI ÇEŞİTLERİ (soğutma dolabı)
 
  • Mini (Büro tipi) buzdolabı
 
  • Ev tipi buzdolapları
 
  • Gardrop tipi buzdolaplar
 
  • Sanayi tipi buzdolabı – soğutucu dolaplar
 
  • Market (reyon) tipi soğutucu dolaplar
 
  • Sulu sistem soğutucuların tamiri

Beyaz-esya-servis-buzdolabi

Genel Buzdolabı arızaları,

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ise ?
 

1- Buzdolabınızın hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi kanallara bir madde kaçması yada rezistansları arızalanması olabilir.

2-Buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması Isı kaybına neden olabilir, fitiller eskimiş ise değiştirmeniz gerekebilir. Ancak her dolap fitili değişemeyebilir, modeli uygun olmalıdır.

3- Evinizdeki buzdolapları motorundaki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar.

Buzdolabınızda meydana gelmiş olabilecek gaz kaçağı soğutma yapmasını engelleyebilir. Buzdolabınıza teknisyen tarafından gaz şarjı yapılmalıdır.

4- Buzdolabınız çalışıyor ama çok ses yapıyorsa, muhtemel olarak fan motoru yada ekovat (motor) arıza yapmaya başlamış demektir.

5- Buzdolabı alt bölümden yada arka bölümden su akıtıyor ise; Muhtemelen rezistansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve dolabınız terleme yapacaktır. servis çağırmanız gerekmektedir.

..

buzdolabi-beyaz-esya-servisleri .

.

.

.Hizmet verdiğimiz bazı markalar;

istanbul genelinde Kurtuluş Arçelik buzdolabı servisi, Kurtuluş beko buzdolabı servisi,Kurtuluş vestel buzdolabı servisi, Kurtuluş profilo buzdolabı servisi, Kurtuluş bosch buzdolabı servisi, Kurtuluş siemens buzdolabı servisi, Kurtuluş altus buzdolabı servisi, Kurtuluş regal buzdolabı servisi,Kurtuluş gaggenau buzdolabı servisi,Kurtuluş general elektrik buzdolabı servisi, Kurtuluş elektrolüx buzdolabı servisi, Kurtuluş aeg buzdolabı servisi gibi markalara servis hizmeti vermekteyiz

.

arcelik beko buzdolabı servisiaeg profilo buzdolabı servisibosch siemens buzdolabı servisivestel regal buzdolabı tamir servisiariston indesit buzdolabı servisi

Tüm istanbulda ve Kurtuluş bölgesinde hemen her model ve marka beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi ve klima için teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

.
buzdolabi-beyaz-esya-servis

.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 1 865

ŞUBE : 0212 234 0 444 | GSM : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

tamirci

istanbul Kurtuluş bölgesi Beyaz eşya & Buzdolabı özel tamir bakım servisi / İSTANBUL

———

Kurtuluş buzdolabı servisi.. 0212 234 0 444

istanbul, olarak, Kurtuluş arçelik buzdolabı, beko, vestel, bosch, siemens, profilo, altus, regal marka buzdolabı servisi.

istanbul, Kurtuluş buzdolabı servisi, Kurtuluş buzdolabı servisi, Kurtuluş buzdolabı tamircisi, Kurtuluş buzdolabı teknik servisi, Kurtuluş buzdolabı özel servisi, şirketimiz buzdolabı yetkili servisi değildir, Kurtuluş arçelik buzdolabı servisi, Kurtuluş beko buzdolabı servisi, Kurtuluş bosch buzdolabı servisi, Kurtuluş vestel buzdolabı servisi, Kurtuluş altus buzdolabı servisi, Kurtuluş regal buzdolabı servisi, Kurtuluş profilo buzdolabı servisi, Kurtuluş siemens buzdolabı servisi, Kurtuluş general elektrik buzdolabı servisi, Kurtuluş aeg buzdolabı servisi, buzdolabı ses yapıyor Kurtuluş, buzdolabı su akıtıyor Kurtuluş, buzdolabı soğutmuyor Kurtuluş, buzdolabı motor fiyatları Kurtuluş, buzdolabı gaz dolum fiyatları Kurtuluş, buzdolabı kapı yönü değişimi Kurtuluş, buzdolabı delindi Kurtuluş, buzdolabı alt bölüm soğutmuyor Kurtuluş servis, buzdolabı üst soğutmuyor Kurtuluş bölgesi servisi, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir