Home » Genel » Mecidiyeköy buzdolabı servisi – 0212 234 0 444

Mecidiyeköy buzdolabı servisi – 0212 234 0 444

Mecidiyeköy Buzdolabı servisi;

buzdolabi-tamircisi.png.Mecidiyeköy buzdolabı servisi

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Şube : 0212 234 0 444 | Gsm : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

istanbul, Mecidiyeköy buzdolabı servisi hizmetleri olarak ev ve iş yerlerinizdeki Beyaz eşya ve soğutma sistemleri branşında başta arçelik, beko, vestel, bosch, siemens, regal, altus, profilo, ariston,  indesit markaları olmak üzere hemen her marka buzdolabı tamircisi aradığınızda Servis 34 Teknik siz değerli müşterilerine en kısa zamanda, kaliteli ve garantili servis vermek üzere hizmete hazırdır.

buzdolabi-tamir-servisi

Mecidiyeköy buzdolabı tamircisi, Mecidiyeköy arçelik buzdolabı servisi, Mecidiyeköy bosch buzdolabı tamircisi, Mecidiyeköy beko buzdolabı teknik servisi, 

sogutma-servisisogutma-fan-ariza-servisi

Soğutucu sistemler konusunda istanbul genelinde buzdolabı servisi hizmet yapmakta olan teknik servisimiz, buzdolabı servisleri markasında arçelik buzdolabı servisleri, beko , bosch, siemens gibi markalara teknik destek vermektedir.

Başlıca branşlar;

Ev tipi buzdolabı tamiri, Sanayi tipi buzdolabı ve soğutucu dolap tamiri , Soğuk oda ve soğuk hava  deposu arıza  bakım ,Gaz Şarjı & Gaz Ayarı

klima-markalar
BUZDOLABI ÇEŞİTLERİ (soğutma dolabı)
 
  • Mini (Büro tipi) buzdolabı
 
  • Ev tipi buzdolapları
 
  • Gardrop tipi buzdolaplar
 
  • Sanayi tipi buzdolabı – soğutucu dolaplar
 
  • Market (reyon) tipi soğutucu dolaplar
 
  • Sulu sistem soğutucuların tamiri

Beyaz-esya-servis-buzdolabi

Genel Buzdolabı arızaları,

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ise ?
 

1- Buzdolabınızın hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi kanallara bir madde kaçması yada rezistansları arızalanması olabilir.

2-Buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması Isı kaybına neden olabilir, fitiller eskimiş ise değiştirmeniz gerekebilir. Ancak her dolap fitili değişemeyebilir, modeli uygun olmalıdır.

3- Evinizdeki buzdolapları motorundaki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar.

Buzdolabınızda meydana gelmiş olabilecek gaz kaçağı soğutma yapmasını engelleyebilir. Buzdolabınıza teknisyen tarafından gaz şarjı yapılmalıdır.

4- Buzdolabınız çalışıyor ama çok ses yapıyorsa, muhtemel olarak fan motoru yada ekovat (motor) arıza yapmaya başlamış demektir.

5- Buzdolabı alt bölümden yada arka bölümden su akıtıyor ise; Muhtemelen rezistansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve dolabınız terleme yapacaktır. servis çağırmanız gerekmektedir.

..

buzdolabi-beyaz-esya-servisleri .

.

.

.Hizmet verdiğimiz bazı markalar;

istanbul genelinde Mecidiyeköy Arçelik buzdolabı servisi, Mecidiyeköy beko buzdolabı servisi,Mecidiyeköy vestel buzdolabı servisi, Mecidiyeköy profilo buzdolabı servisi, Mecidiyeköy bosch buzdolabı servisi, Mecidiyeköy siemens buzdolabı servisi, Mecidiyeköy altus buzdolabı servisi, Mecidiyeköy regal buzdolabı servisi,Mecidiyeköy gaggenau buzdolabı servisi,Mecidiyeköy general elektrik buzdolabı servisi, Mecidiyeköy elektrolüx buzdolabı servisi, Mecidiyeköy aeg buzdolabı servisi gibi markalara servis hizmeti vermekteyiz

.

arcelik beko buzdolabı servisiaeg profilo buzdolabı servisibosch siemens buzdolabı servisivestel regal buzdolabı tamir servisiariston indesit buzdolabı servisi

Tüm istanbulda ve Mecidiyeköy bölgesinde hemen her model ve marka beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi ve klima için teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

.
buzdolabi-beyaz-esya-servis

.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 1 865

ŞUBE : 0212 234 0 444 | GSM : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

tamirci

istanbul Mecidiyeköy bölgesi Beyaz eşya & Buzdolabı özel tamir bakım servisi / İSTANBUL

———

Mecidiyeköy buzdolabı servisi.. 0212 234 0 444

istanbul, Mecidiyeköy buzdolabı tamircisi olarak, Mecidiyeköy arçelik buzdolabı, beko, vestel, bosch, siemens, profilo, altus, regal marka buzdolabı servisi.

istanbul, Mecidiyeköy buzdolabı servisi, Mecidiyeköy buzdolabı servisi, Mecidiyeköy buzdolabı tamircisi, Mecidiyeköy buzdolabı teknik servisi, Mecidiyeköy buzdolabı özel servisi, şirketimiz buzdolabı yetkili servisi değildir, Mecidiyeköy arçelik buzdolabı servisi, Mecidiyeköy beko buzdolabı servisi, Mecidiyeköy bosch buzdolabı servisi, Mecidiyeköy vestel buzdolabı servisi, Mecidiyeköy altus buzdolabı servisi, Mecidiyeköy regal buzdolabı servisi, Mecidiyeköy profilo buzdolabı servisi, Mecidiyeköy siemens buzdolabı servisi, Mecidiyeköy general elektrik buzdolabı servisi, Mecidiyeköy aeg buzdolabı servisi, buzdolabı ses yapıyor Mecidiyeköy, buzdolabı su akıtıyor Mecidiyeköy, buzdolabı soğutmuyor Mecidiyeköy, buzdolabı motor fiyatları Mecidiyeköy, buzdolabı gaz dolum fiyatları Mecidiyeköy, buzdolabı kapı yönü değişimi Mecidiyeköy, buzdolabı delindi Mecidiyeköy, buzdolabı alt bölüm soğutmuyor Mecidiyeköy servis, buzdolabı üst soğutmuyor Mecidiyeköy bölgesi servisi, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir