Home » Genel » Şişli buzdolabı servisi 0212 234 0 444 |

Şişli buzdolabı servisi 0212 234 0 444 |

Şişli Buzdolabı servisi

buzdolabi-tamircisi.png Şişli buzdolabı servisi

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Şube : 0212 234 0 444 | Gsm : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

istanbul, Şişli buzdolabı servisi hizmetleri olarak ev ve iş yerlerinizdeki Beyaz eşya ve soğutma sistemleri branşında başta arçelik, beko, vestel, bosch, siemens, regal, altus, profilo, ariston,  indesit markaları olmak üzere hemen her marka buzdolabı tamircisi aradığınızda Servis 34 Teknik siz değerli müşterilerine en kısa zamanda, kaliteli ve garantili servis vermek üzere hizmete hazırdır.

buzdolabi-tamir-servisi

Şişli buzdolabı tamircisi, Şişli arçelik buzdolabı servisi, Şişli bosch buzdolabı tamircisi, Şişli beko buzdolabı teknik servisi, 

sogutma-servisisogutma-fan-ariza-servisi

Soğutucu sistemler konusunda istanbul genelinde buzdolabı servisi hizmet yapmakta olan teknik servisimiz, buzdolabı servisleri markasında arçelik buzdolabı servisleri, beko , bosch, siemens gibi markalara teknik destek vermektedir.

Başlıca branşlar;

Ev tipi buzdolabı tamiri, Sanayi tipi buzdolabı ve soğutucu dolap tamiri , Soğuk oda ve soğuk hava  deposu arıza  bakım ,Gaz Şarjı & Gaz Ayarı

klima-markalar
BUZDOLABI ÇEŞİTLERİ (soğutma dolabı)
 
  • Mini (Büro tipi) buzdolabı
 
  • Ev tipi buzdolapları
 
  • Gardrop tipi buzdolaplar
 
  • Sanayi tipi buzdolabı – soğutucu dolaplar
 
  • Market (reyon) tipi soğutucu dolaplar
 
  • Sulu sistem soğutucuların tamiri

Beyaz-esya-servis-buzdolabi

Genel Buzdolabı arızaları,

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ise ?
 

1- Buzdolabınızın hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi kanallara bir madde kaçması yada rezistansları arızalanması olabilir.

2-Buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması Isı kaybına neden olabilir, fitiller eskimiş ise değiştirmeniz gerekebilir. Ancak her dolap fitili değişemeyebilir, modeli uygun olmalıdır.

3- Evinizdeki buzdolapları motorundaki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar.

Buzdolabınızda meydana gelmiş olabilecek gaz kaçağı soğutma yapmasını engelleyebilir. Buzdolabınıza teknisyen tarafından gaz şarjı yapılmalıdır.

4- Buzdolabınız çalışıyor ama çok ses yapıyorsa, muhtemel olarak fan motoru yada ekovat (motor) arıza yapmaya başlamış demektir.

5- Buzdolabı alt bölümden yada arka bölümden su akıtıyor ise; Muhtemelen rezistansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve dolabınız terleme yapacaktır. servis çağırmanız gerekmektedir.

..

buzdolabi-beyaz-esya-servisleri .

.

.

.Hizmet verdiğimiz bazı markalar;

istanbul genelinde Şişli Arçelik buzdolabı servisi, Şişli beko buzdolabı servisi,Şişli vestel buzdolabı servisi, Şişli profilo buzdolabı servisi, Şişli bosch buzdolabı servisi, Şişli siemens buzdolabı servisi, Şişli altus buzdolabı servisi, Şişli regal buzdolabı servisi,Şişli gaggenau buzdolabı servisi,Şişli general elektrik buzdolabı servisi, Şişli elektrolüx buzdolabı servisi, Şişli aeg buzdolabı servisi gibi markalara servis hizmeti vermekteyiz

.

arcelik beko buzdolabı servisiaeg profilo buzdolabı servisibosch siemens buzdolabı servisivestel regal buzdolabı tamir servisiariston indesit buzdolabı servisi

Tüm istanbulda ve Şişli bölgesinde hemen her model ve marka beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi ve klima için teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

.
buzdolabi-beyaz-esya-servis

.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 1 865

ŞUBE : 0212 234 0 444 | GSM : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

tamirci

istanbul Şişli bölgesi Beyaz eşya & Buzdolabı özel tamir bakım servisi / İSTANBUL

———

Şişli buzdolabı servisi.. 0212 234 0 444

istanbul, Şişli buzdolabı tamircisi olarak, Şişli arçelik buzdolabı, beko, vestel, bosch, siemens, profilo, altus, regal marka buzdolabı servisi.

istanbul, Şişli buzdolabı servisi, Şişli buzdolabı servisi, Şişli buzdolabı tamircisi, Şişli buzdolabı teknik servisi, Şişli buzdolabı özel servisi, şirketimiz buzdolabı yetkili servisi değildir, Şişli arçelik buzdolabı servisi, Şişli beko buzdolabı servisi, Şişli bosch buzdolabı servisi, Şişli vestel buzdolabı servisi, Şişli altus buzdolabı servisi, Şişli regal buzdolabı servisi, Şişli profilo buzdolabı servisi, Şişli siemens buzdolabı servisi, Şişli general elektrik buzdolabı servisi, Şişli aeg buzdolabı servisi, buzdolabı ses yapıyor Şişli, buzdolabı su akıtıyor Şişli, buzdolabı soğutmuyor Şişli, buzdolabı motor fiyatları Şişli, buzdolabı gaz dolum fiyatları Şişli, buzdolabı kapı yönü değişimi Şişli, buzdolabı delindi Şişli, buzdolabı alt bölüm soğutmuyor Şişli servis, buzdolabı üst soğutmuyor Şişli bölgesi servisi, 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir