Home » Genel » Akatlar buzdolabı tamir servisi

Akatlar buzdolabı tamir servisi

Akatlar Beyaz Eşya – Buzdolabı tamir servisi

buzdolabi-tamircisi.png.

.

.

..

.

.Akatlar Buzdolabı Tamir Servisi

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Şube : 0212 234 0 444 | Gsm : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

istanbul, Akatlar buzdolabı tamir servisi hizmetleri olarak ev ve iş yerlerinizdeki Beyaz eşya ve soğutma sistemleri branşında başta arçelik, beko, vestel, bosch, siemens, regal, altus, profilo, ariston,  indesit markaları olmak üzere hemen her marka buzdolabı tamircisi aradığınızda Servis 34 Teknik siz değerli müşterilerine en kısa zamanda, kaliteli ve garantili servis vermek üzere hizmete hazırdır.

buzdolabi-tamir-servisi

Akatlar buzdolabı tamircisi, ,

sogutma-servisi sogutma-fan-ariza-servisi

Soğutucu sistemler konusunda istanbul genelinde buzdolabı servisi hizmet yapmakta olan teknik servisimiz, buzdolabı servisleri markasında arçelik buzdolabı servisleri, beko , bosch, siemens gibi markalara teknik destek vermektedir.

Başlıca branşlar;

Ev tipi buzdolabı tamiri, Sanayi tipi buzdolabı ve soğutucu dolap tamiri , Soğuk oda ve soğuk hava  deposu arıza  bakım ,Gaz Şarjı & Gaz Ayarı

klima-markalar


BUZDOLABI ÇEŞİTLERİ (soğutma dolabı)
 
  • Mini (Büro tipi) buzdolabı
 
  • Ev tipi buzdolapları
 
  • Gardrop tipi buzdolaplar
 
  • Sanayi tipi buzdolabı – soğutucu dolaplar
 
  • Market (reyon) tipi soğutucu dolaplar
 
  • Sulu sistem soğutucuların tamiri

Beyaz-esya-servis-buzdolabi

Genel Buzdolabı arızaları,

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ise ?
 

1- Buzdolabınızın hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi kanallara bir madde kaçması yada rezistansları arızalanması olabilir.

2-Buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması Isı kaybına neden olabilir, fitiller eskimiş ise değiştirmeniz gerekebilir. Ancak her dolap fitili değişemeyebilir, modeli uygun olmalıdır.

3- Evinizdeki buzdolapları motorundaki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar.

Buzdolabınızda meydana gelmiş olabilecek gaz kaçağı soğutma yapmasını engelleyebilir. Buzdolabınıza teknisyen tarafından gaz şarjı yapılmalıdır.

4- Buzdolabınız çalışıyor ama çok ses yapıyorsa, muhtemel olarak fan motoru yada ekovat (motor) arıza yapmaya başlamış demektir.

5- Buzdolabı alt bölümden yada arka bölümden su akıtıyor ise; Muhtemelen rezistansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve dolabınız terleme yapacaktır. servis çağırmanız gerekmektedir.

..

buzdolabi-beyaz-esya-servisleri .

.

.

.Hizmet verdiğimiz bazı markalar;

istanbul genelinde Akatlar Arçelik buzdolabı tamir servisi, Akatlar beko buzdolabı tamir servisi,Akatlar vestel buzdolabı tamir servisi, Akatlar profilo buzdolabı tamir servisi, Akatlar bosch buzdolabı tamir servisi, Akatlar siemens buzdolabı tamir servisi, Akatlar altus buzdolabı tamir servisi, Akatlar regal buzdolabı tamir servisi,Akatlar gaggenau buzdolabı servisi,Akatlar general elektrik buzdolabı servisi, Akatlar elektrolüx buzdolabı servisi, Akatlar aeg buzdolabı servisi gibi markalara servis hizmeti vermekteyiz

.

arcelik beko buzdolabı servisiaeg profilo buzdolabı servisibosch siemens buzdolabı servisivestel regal buzdolabı tamir servisiariston indesit buzdolabı servisi

Tüm istanbulda ve Akatlar bölgesinde hemen her model ve marka beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi ve klima için teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

.
buzdolabi-beyaz-esya-servis

.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 1 865

ŞUBE : 0212 234 0 444 | GSM : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

tamirci

istanbul Akatlar bölgesi Beyaz eşya & Buzdolabı özel tamir bakım servisi / İSTANBUL

———

Akatlar buzdolabı tamir servisi.. 0212 234 0 444

istanbul, olarak, Akatlar arçelik buzdolabı, beko, vestel, bosch, siemens, profilo, altus, regal marka buzdolabı tamir servisi.

istanbul, Akatlar buzdolabı servisi, Akatlar buzdolabı tamir servisi, Akatlar buzdolabı tamircisi, Akatlar buzdolabı teknik servisi, Akatlar buzdolabı özel servisi, şirketimiz buzdolabı yetkili servisi değildir, Akatlar arçelik buzdolabı tamir servisi, Akatlar beko buzdolabı tamir servisi, Akatlar bosch buzdolabı tamir servisi, Akatlar vestel buzdolabı tamir servisi, Akatlar altus buzdolabı tamir servisi, Akatlar regal buzdolabı tamir servisi, Akatlar profilo buzdolabı tamir servisi, Akatlar siemens buzdolabı tamir servisi, Akatlar general elektrik buzdolabı tamir servisi, Akatlar aeg buzdolabı tamir servisi, buzdolabı ses yapıyor Akatlar, buzdolabı su akıtıyor Akatlar, buzdolabı soğutmuyor Akatlar, buzdolabı motor fiyatları Akatlar, buzdolabı gaz dolum fiyatları Akatlar, buzdolabı kapı yönü değişimi Akatlar, buzdolabı delindi Akatlar, buzdolabı alt bölüm soğutmuyor Akatlar servis, buzdolabı üst soğutmuyor Akatlar bölgesi servisi, 

Comments are closed.