Home » Genel » Maltepe buzdolabı tamir servisi

Maltepe buzdolabı tamir servisi

Maltepe Beyaz Eşya – Buzdolabı tamir servisi

buzdolabi-tamircisi.png.

.

.

..

.

.Maltepe Buzdolabı Tamir Servisi

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Şube : 0216 550 1 391 | Gsm : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

istanbul, Maltepe buzdolabı tamir servisi hizmetleri olarak ev ve iş yerlerinizdeki Beyaz eşya ve soğutma sistemleri branşında başta arçelik, beko, vestel, bosch, siemens, regal, altus, profilo, ariston,  indesit markaları olmak üzere hemen her marka buzdolabı tamircisi aradığınızda Servis 34 Teknik siz değerli müşterilerine en kısa zamanda, kaliteli ve garantili servis vermek üzere hizmete hazırdır.

buzdolabi-tamir-servisi

Maltepe buzdolabı tamircisi, Maltepe arçelik buzdolabı tamir servisi, Maltepe bosch buzdolabı tamircisi, Maltepe beko buzdolabı teknik servisi, 

sogutma-servisisogutma-fan-ariza-servisi

Soğutucu sistemler konusunda istanbul genelinde buzdolabı servisi hizmet yapmakta olan teknik servisimiz, buzdolabı servisleri markasında arçelik buzdolabı servisleri, beko , bosch, siemens gibi markalara teknik destek vermektedir.

Başlıca branşlar;

Ev tipi buzdolabı tamiri, Sanayi tipi buzdolabı ve soğutucu dolap tamiri , Soğuk oda ve soğuk hava  deposu arıza  bakım ,Gaz Şarjı & Gaz Ayarı

klima-markalar


BUZDOLABI ÇEŞİTLERİ (soğutma dolabı)
 
  • Mini (Büro tipi) buzdolabı
 
  • Ev tipi buzdolapları
 
  • Gardrop tipi buzdolaplar
 
  • Sanayi tipi buzdolabı – soğutucu dolaplar
 
  • Market (reyon) tipi soğutucu dolaplar
 
  • Sulu sistem soğutucuların tamiri

Beyaz-esya-servis-buzdolabi

Genel Buzdolabı arızaları,

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ise ?
 

1- Buzdolabınızın hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi kanallara bir madde kaçması yada rezistansları arızalanması olabilir.

2-Buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması Isı kaybına neden olabilir, fitiller eskimiş ise değiştirmeniz gerekebilir. Ancak her dolap fitili değişemeyebilir, modeli uygun olmalıdır.

3- Evinizdeki buzdolapları motorundaki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar.

Buzdolabınızda meydana gelmiş olabilecek gaz kaçağı soğutma yapmasını engelleyebilir. Buzdolabınıza teknisyen tarafından gaz şarjı yapılmalıdır.

4- Buzdolabınız çalışıyor ama çok ses yapıyorsa, muhtemel olarak fan motoru yada ekovat (motor) arıza yapmaya başlamış demektir.

5- Buzdolabı alt bölümden yada arka bölümden su akıtıyor ise; Muhtemelen rezistansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve dolabınız terleme yapacaktır. servis çağırmanız gerekmektedir.

..

buzdolabi-beyaz-esya-servisleri .

.

.

.Hizmet verdiğimiz bazı markalar;

istanbul genelinde Maltepe Arçelik buzdolabı tamir servisi, Maltepe beko buzdolabı tamir servisi,Maltepe vestel buzdolabı tamir servisi, Maltepe profilo buzdolabı tamir servisi, Maltepe bosch buzdolabı tamir servisi, Maltepe siemens buzdolabı tamir servisi, Maltepe altus buzdolabı tamir servisi, Maltepe regal buzdolabı tamir servisi,Maltepe gaggenau buzdolabı servisi,Maltepe general elektrik buzdolabı servisi, Maltepe elektrolüx buzdolabı servisi, Maltepe aeg buzdolabı servisi gibi markalara servis hizmeti vermekteyiz

.

arcelik beko buzdolabı servisiaeg profilo buzdolabı servisibosch siemens buzdolabı servisivestel regal buzdolabı tamir servisiariston indesit buzdolabı servisi

Tüm istanbulda ve Maltepe bölgesinde hemen her model ve marka beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi ve klima için teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

.
buzdolabi-beyaz-esya-servis

.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 1 865

ŞUBE : 0216 550 1 391 | GSM : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

tamirci

istanbul Maltepe bölgesi Beyaz eşya & Buzdolabı özel tamir bakım servisi / İSTANBUL

———

Maltepe buzdolabı tamir servisi.. 0216 550 1 391

istanbul, olarak, Maltepe arçelik buzdolabı, beko, vestel, bosch, siemens, profilo, altus, regal marka buzdolabı tamir servisi.

istanbul, Maltepe buzdolabı servisi, Maltepe buzdolabı tamir servisi, Maltepe buzdolabı tamircisi, Maltepe buzdolabı teknik servisi, Maltepe buzdolabı özel servisi, şirketimiz buzdolabı yetkili servisi değildir, Maltepe arçelik buzdolabı tamir servisi, Maltepe beko buzdolabı tamir servisi, Maltepe bosch buzdolabı tamir servisi, Maltepe vestel buzdolabı tamir servisi, Maltepe altus buzdolabı tamir servisi, Maltepe regal buzdolabı tamir servisi, Maltepe profilo buzdolabı tamir servisi, Maltepe siemens buzdolabı tamir servisi, Maltepe general elektrik buzdolabı tamir servisi, Maltepe aeg buzdolabı tamir servisi, buzdolabı ses yapıyor Maltepe, buzdolabı su akıtıyor Maltepe, buzdolabı soğutmuyor Maltepe, buzdolabı motor fiyatları Maltepe, buzdolabı gaz dolum fiyatları Maltepe, buzdolabı kapı yönü değişimi Maltepe, buzdolabı delindi Maltepe, buzdolabı alt bölüm soğutmuyor Maltepe servis, buzdolabı üst soğutmuyor Maltepe bölgesi servisi, 

Comments are closed.