Home » Genel » Sancaktepe buzdolabı tamir servisi

Sancaktepe buzdolabı tamir servisi

Sancaktepe Beyaz Eşya – Buzdolabı tamir servisi

buzdolabi-tamircisi.png.

.

.

..

.

.Sancaktepe Buzdolabı Tamir Servisi

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Şube : 0216 550 1 391 | Gsm : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

istanbul, Sancaktepe buzdolabı tamir servisi hizmetleri olarak ev ve iş yerlerinizdeki Beyaz eşya ve soğutma sistemleri branşında başta arçelik, beko, vestel, bosch, siemens, regal, altus, profilo, ariston,  indesit markaları olmak üzere hemen her marka buzdolabı tamircisi aradığınızda Servis 34 Teknik siz değerli müşterilerine en kısa zamanda, kaliteli ve garantili servis vermek üzere hizmete hazırdır.

buzdolabi-tamir-servisi

Sancaktepe buzdolabı tamircisi, Sancaktepe arçelik buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe bosch buzdolabı tamircisi, Sancaktepe beko buzdolabı teknik servisi, 

sogutma-servisisogutma-fan-ariza-servisi

Soğutucu sistemler konusunda istanbul genelinde buzdolabı servisi hizmet yapmakta olan teknik servisimiz, buzdolabı servisleri markasında arçelik buzdolabı servisleri, beko , bosch, siemens gibi markalara teknik destek vermektedir.

Başlıca branşlar;

Ev tipi buzdolabı tamiri, Sanayi tipi buzdolabı ve soğutucu dolap tamiri , Soğuk oda ve soğuk hava  deposu arıza  bakım ,Gaz Şarjı & Gaz Ayarı

klima-markalar


BUZDOLABI ÇEŞİTLERİ (soğutma dolabı)
 
  • Mini (Büro tipi) buzdolabı
 
  • Ev tipi buzdolapları
 
  • Gardrop tipi buzdolaplar
 
  • Sanayi tipi buzdolabı – soğutucu dolaplar
 
  • Market (reyon) tipi soğutucu dolaplar
 
  • Sulu sistem soğutucuların tamiri

Beyaz-esya-servis-buzdolabi

Genel Buzdolabı arızaları,

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ise ?
 

1- Buzdolabınızın hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi kanallara bir madde kaçması yada rezistansları arızalanması olabilir.

2-Buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması Isı kaybına neden olabilir, fitiller eskimiş ise değiştirmeniz gerekebilir. Ancak her dolap fitili değişemeyebilir, modeli uygun olmalıdır.

3- Evinizdeki buzdolapları motorundaki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar.

Buzdolabınızda meydana gelmiş olabilecek gaz kaçağı soğutma yapmasını engelleyebilir. Buzdolabınıza teknisyen tarafından gaz şarjı yapılmalıdır.

4- Buzdolabınız çalışıyor ama çok ses yapıyorsa, muhtemel olarak fan motoru yada ekovat (motor) arıza yapmaya başlamış demektir.

5- Buzdolabı alt bölümden yada arka bölümden su akıtıyor ise; Muhtemelen rezistansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve dolabınız terleme yapacaktır. servis çağırmanız gerekmektedir.

..

buzdolabi-beyaz-esya-servisleri .

.

.

.Hizmet verdiğimiz bazı markalar;

istanbul genelinde Sancaktepe Arçelik buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe beko buzdolabı tamir servisi,Sancaktepe vestel buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe profilo buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe bosch buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe siemens buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe altus buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe regal buzdolabı tamir servisi,Sancaktepe gaggenau buzdolabı servisi,Sancaktepe general elektrik buzdolabı servisi, Sancaktepe elektrolüx buzdolabı servisi, Sancaktepe aeg buzdolabı servisi gibi markalara servis hizmeti vermekteyiz

.

arcelik beko buzdolabı servisiaeg profilo buzdolabı servisibosch siemens buzdolabı servisivestel regal buzdolabı tamir servisiariston indesit buzdolabı servisi

Tüm istanbulda ve Sancaktepe bölgesinde hemen her model ve marka beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi ve klima için teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

.
buzdolabi-beyaz-esya-servis

.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 1 865

ŞUBE : 0216 550 1 391 | GSM : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

tamirci

istanbul Sancaktepe bölgesi Beyaz eşya & Buzdolabı özel tamir bakım servisi / İSTANBUL

———

Sancaktepe buzdolabı tamir servisi.. 0216 550 1 391

istanbul, olarak, Sancaktepe arçelik buzdolabı, beko, vestel, bosch, siemens, profilo, altus, regal marka buzdolabı tamir servisi.

istanbul, Sancaktepe buzdolabı servisi, Sancaktepe buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe buzdolabı tamircisi, Sancaktepe buzdolabı teknik servisi, Sancaktepe buzdolabı özel servisi, şirketimiz buzdolabı yetkili servisi değildir, Sancaktepe arçelik buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe beko buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe bosch buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe vestel buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe altus buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe regal buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe profilo buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe siemens buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe general elektrik buzdolabı tamir servisi, Sancaktepe aeg buzdolabı tamir servisi, buzdolabı ses yapıyor Sancaktepe, buzdolabı su akıtıyor Sancaktepe, buzdolabı soğutmuyor Sancaktepe, buzdolabı motor fiyatları Sancaktepe, buzdolabı gaz dolum fiyatları Sancaktepe, buzdolabı kapı yönü değişimi Sancaktepe, buzdolabı delindi Sancaktepe, buzdolabı alt bölüm soğutmuyor Sancaktepe servis, buzdolabı üst soğutmuyor Sancaktepe bölgesi servisi, 

Comments are closed.