Home » Genel » Veliefendi buzdolabı tamir servisi

Veliefendi buzdolabı tamir servisi

Veliefendi Beyaz Eşya – Buzdolabı tamir servisi

buzdolabi-tamircisi.png.

.

.

..

.

.Veliefendi Buzdolabı Tamir Servisi

Çağrı Merkezi : 444 1 865

Şube : 0212 634 00 55 | Gsm : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

istanbul, Veliefendi buzdolabı tamir servisi hizmetleri olarak ev ve iş yerlerinizdeki Beyaz eşya ve soğutma sistemleri branşında başta arçelik, beko, vestel, bosch, siemens, regal, altus, profilo, ariston,  indesit markaları olmak üzere hemen her marka buzdolabı tamircisi aradığınızda Servis 34 Teknik siz değerli müşterilerine en kısa zamanda, kaliteli ve garantili servis vermek üzere hizmete hazırdır.

buzdolabi-tamir-servisi

Veliefendi buzdolabı tamircisi, ,

sogutma-servisi sogutma-fan-ariza-servisi

Soğutucu sistemler konusunda istanbul genelinde buzdolabı servisi hizmet yapmakta olan teknik servisimiz, buzdolabı servisleri markasında arçelik buzdolabı servisleri, beko , bosch, siemens gibi markalara teknik destek vermektedir.

Başlıca branşlar;

Ev tipi buzdolabı tamiri, Sanayi tipi buzdolabı ve soğutucu dolap tamiri , Soğuk oda ve soğuk hava  deposu arıza  bakım ,Gaz Şarjı & Gaz Ayarı

klima-markalar


BUZDOLABI ÇEŞİTLERİ (soğutma dolabı)
 
  • Mini (Büro tipi) buzdolabı
 
  • Ev tipi buzdolapları
 
  • Gardrop tipi buzdolaplar
 
  • Sanayi tipi buzdolabı – soğutucu dolaplar
 
  • Market (reyon) tipi soğutucu dolaplar
 
  • Sulu sistem soğutucuların tamiri

Beyaz-esya-servis-buzdolabi

Genel Buzdolabı arızaları,

Buzdolabı Çalışıyor Soğutmuyor ise ?
 

1- Buzdolabınızın hava kanalları tıkanmış olabilir. Bunun sebebi kanallara bir madde kaçması yada rezistansları arızalanması olabilir.

2-Buzdolabınızın kapı fitillerinin eskimiş olması Isı kaybına neden olabilir, fitiller eskimiş ise değiştirmeniz gerekebilir. Ancak her dolap fitili değişemeyebilir, modeli uygun olmalıdır.

3- Evinizdeki buzdolapları motorundaki soğutucu gaz sayesinde soğutma yaparlar.

Buzdolabınızda meydana gelmiş olabilecek gaz kaçağı soğutma yapmasını engelleyebilir. Buzdolabınıza teknisyen tarafından gaz şarjı yapılmalıdır.

4- Buzdolabınız çalışıyor ama çok ses yapıyorsa, muhtemel olarak fan motoru yada ekovat (motor) arıza yapmaya başlamış demektir.

5- Buzdolabı alt bölümden yada arka bölümden su akıtıyor ise; Muhtemelen rezistansların tıkanması sonucu kanallar tıkanacak ve dolabınız terleme yapacaktır. servis çağırmanız gerekmektedir.

..

buzdolabi-beyaz-esya-servisleri .

.

.

.Hizmet verdiğimiz bazı markalar;

istanbul genelinde Veliefendi Arçelik buzdolabı tamir servisi, Veliefendi beko buzdolabı tamir servisi,Veliefendi vestel buzdolabı tamir servisi, Veliefendi profilo buzdolabı tamir servisi, Veliefendi bosch buzdolabı tamir servisi, Veliefendi siemens buzdolabı tamir servisi, Veliefendi altus buzdolabı tamir servisi, Veliefendi regal buzdolabı tamir servisi,Veliefendi gaggenau buzdolabı servisi,Veliefendi general elektrik buzdolabı servisi, Veliefendi elektrolüx buzdolabı servisi, Veliefendi aeg buzdolabı servisi gibi markalara servis hizmeti vermekteyiz

.

arcelik beko buzdolabı servisiaeg profilo buzdolabı servisibosch siemens buzdolabı servisivestel regal buzdolabı tamir servisiariston indesit buzdolabı servisi

Tüm istanbulda ve Veliefendi bölgesinde hemen her model ve marka beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi ve klima için teknik servis ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

.
buzdolabi-beyaz-esya-servis

.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 1 865

ŞUBE : 0212 634 00 55 | GSM : 0555 819 6 550

whatsApp tel.2

tamirci

istanbul Veliefendi bölgesi Beyaz eşya & Buzdolabı özel tamir bakım servisi / İSTANBUL

———

Veliefendi buzdolabı tamir servisi.. 0212 634 00 55

istanbul, olarak, Veliefendi arçelik buzdolabı, beko, vestel, bosch, siemens, profilo, altus, regal marka buzdolabı tamir servisi.

istanbul, Veliefendi buzdolabı servisi, Veliefendi buzdolabı tamir servisi, Veliefendi buzdolabı tamircisi, Veliefendi buzdolabı teknik servisi, Veliefendi buzdolabı özel servisi, şirketimiz buzdolabı yetkili servisi değildir, Veliefendi arçelik buzdolabı tamir servisi, Veliefendi beko buzdolabı tamir servisi, Veliefendi bosch buzdolabı tamir servisi, Veliefendi vestel buzdolabı tamir servisi, Veliefendi altus buzdolabı tamir servisi, Veliefendi regal buzdolabı tamir servisi, Veliefendi profilo buzdolabı tamir servisi, Veliefendi siemens buzdolabı tamir servisi, Veliefendi general elektrik buzdolabı tamir servisi, Veliefendi aeg buzdolabı tamir servisi, buzdolabı ses yapıyor Veliefendi, buzdolabı su akıtıyor Veliefendi, buzdolabı soğutmuyor Veliefendi, buzdolabı motor fiyatları Veliefendi, buzdolabı gaz dolum fiyatları Veliefendi, buzdolabı kapı yönü değişimi Veliefendi, buzdolabı delindi Veliefendi, buzdolabı alt bölüm soğutmuyor Veliefendi servis, buzdolabı üst soğutmuyor Veliefendi bölgesi servisi, 

Comments are closed.